Aukštasis Pagėgių socdemų pilotažas: akmenis sumėtė į savo daržą

2022-09-12
Stoniškiuose esanti žaidimų aikštelė vakar buvo pradėta ardyti, bet tą pačią dieną griovimo darbai nutraukti.
Stoniškiuose esanti žaidimų aikštelė vakar buvo pradėta ardyti, bet tą pačią dieną griovimo darbai nutraukti.
Pagėgių politikė Nijolė Kovaliova pamiršo daug svarbių momentų.

Rugsėjo 5-ąją popiet Pagėgių socialdemokratų lyderė N. Kovaliova savo socialinio tinklapio Facebook‘o paskyroje pasidalino mintimis: „Stoniškiečių valdžia neišgirdo! Nors dar šįryt stoniškiečių atstovai įteikė 142 gyventojų prašymą, adresuotą Savivaldybės tarybai, merui, administracijos direktorei, kad būtų palikti šalia Stoniškių mokyklos vaikų žaidimų aikštelėje sumontuoti įrenginiai. Bet Savivaldybės klerkams tai visiškai neįdomu, ir šiuo metu ši aikštelė baigiama išardyti. Tokia valdžios logika verčia abejoti jų dar pavasarį dalintais pažadais, kad bus dedamos visos pastangos išlaikyti mokyklas kuo arčiau vaikų. Prieš pat rugsėjo pirmąją „stebuklingai“ nebeliko priešmokyklinio ugdymo grupės Stoniškių mokykloje, o dabar iš vaikų atimama ir žaidimų aikštelė! Gėda“.

„Šilokarčemos“ duomenimis, pirmadienį išties buvo pradėta ardyti vaikų žaidimų aikštelė, esanti šalia dabar jau buvusios mokyklos Stoniškiuose. Tačiau ardymo darbai buvo nutraukti.

Pasak mero Vaido Bendaravičiaus, dar rugsėjo 2-ąją, penktadienį, jis pats su buvusia mokyklos ūkvede ir vadovu jas apžiūrėjo ir drauge nutarė perleisti Pagėgių Algimanto Mockaus gimnazijai.

„Prieš pat rugsėjo 1-ąją sužinojau, kad nesurenkame reikiamo mokinių skaičiaus ir todėl neliks mokyklų. Tik pirmadienio rytą gavome prašymą iš stoniškiečių, kad nori žaidimo aikštelės. Todėl jos ardymo darbai buvo tuoj pat sustabdyti. Iki tol tokio pageidavimo nebuvo. Net kalbos nebuvo, kad jie nori žaidimų aikštelės. Kam palikti žaidimų aikštelę – bendruomenei ar gimnazijai, spręs Taryba“, - sakė meras.

Įdomiausia čia yra tai, jog N. Kovaliova, besiruošiant rinkimams ir mėtant akmenis į valdžios daržą, pamiršo, kad ne kas kitas, o jos vadovaujami socialdemokratai ir yra valdžioje! Socdemų atstovai darbuojasi taip vadinamoje R. Špečkausko ir E. Kuturio daugumoje. Ne gana to daugybę kartų viešai teigė, kad būtent jų atstovė Dalija Irena Einikienė užėmė administracijos direktorės pareigas.

Po tokio politikės akmenų mėtymų į savo daržą, posakis „patys sau kanda ir garsiai žviegia, kad skriaudžia“, čia labai tinkamas.


Straipsnio komentarai

Patyręs abejojančiam...2022-09-14
Kad susitiprinčiau Jūsų tikėjimą, atsidarę dokumento nuorodą atkreipkite dėmesį į 2 dokumento lentelės pastabų grafą, kas jau tada buvo numatyta šioms dviems mokykloms. Ir pasižiūrėkite dokumento datą.
2020 m. gruodžio 21 d. sprendimu Nr. T-261 „Dėl Pagėgių
savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų tinklo pertvarkos 2021–2025 metų bendrojo plano
patvirtinimo“.
https://www.stoniskiai.pagegiai.lm.lt/wp-content/uploads/2022/02/Reorganizavimo-s%C4%85lygos-Stoni%C5%A1ki%C5%B3-pagrindin%C4%97s-mokyklos.pdf
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
to Patyręs2022-09-14
Va čia tu ir nepataikei, nebuvo prieš du metus, matyt jau sensti, arba tavo patyrimas garuoja.... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Patyręs2022-09-13
Kada baigsite kliedėti, kad palikus varganą priešmokyklinę grupę mokykla yra neuždaryta? Sprendimas jas uždaryti priimtas prieš du metus. Ir rugsėjo 1-ąją padėtas taškas techniškai. Komentaras patinka Komentaras nepatinka