Pirmadienio horoskopas – kovo 16 d.

2015-03-16, ji24.lt
„Shutterstock“ nuotr. / Žvejyba
„Shutterstock“ nuotr. / Žvejyba

Pradėkite naują savaitę susipažindami su šios dienos astrologinėmis prognozėmis.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Kai kažkuri jūsų svajonė neišsipildys, jūs pamanysite, kad kažkas jums trukdo, nes nesuteikia pakankamai erdvės mintims ir žodžiams bei jums reikalingų žinių. Iš tiesų visas šias sienas aplink save jūs statysitės patys. Užsisklęsite savyje ir nematysite, kad jums nustatytos ribos padeda jums geriau sutelkti savo vidines galias.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Lėšų ar palaikymo stoka grupės projektams įgyvendinti šiandien jus gali versti nukabinti nosį ir sustoti pusiaukelėje. Pažvelgę į savo problemą iš įvairių pusių, pamatysite, kad ne viskas taip blogai, kaip gali atrodyti. Šie nesusikalbėjimai tėra raginimas jums, pamiršus senas skriaudas, susivienyti ir kartu, nepaisant visko, siekti tikslų.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Ne visos jūsų išsakytos mintys bus suprantamos jūsų vadovybei ir nevisi žodžiai pasieks ausis tų, kuriems jie skirti. Be to, jūsų kūrybiškumas bus varžomas kitų žmonių nuostatų ir jų sukurtų taisyklių, tačiau tai jūsų nesustabdys ir jūs darysite ne vieną sudėtingą žygį tam, kad jus išklausytų, o jūsų siekius - palaimintų.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Prieš akis šiandien labai daug darbo, kuris varžys jūsų galimybes ir visaip gesins jūsų optimizmą. Neišsisuksite šiandien nuo pareigų gausos net tuomet, kai viską iš eilės atliksite. Atsiras kolegų, kurie jums primins, kurių pamokų dar praeityje neparuošėte. O jos būtinos, kad galėtumėte žvalgytis tolyn.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Noras atskleisti kažkokias paslaptis ar įsilieti į bendras patirtis jus šiandien ves tolyn. Kuo toliau susiruošite, tuo greičiau būsite grąžinami atgal. Tokiu būdu nuolat atsidursite dviprasmiškose situacijose, kuriose ir nepatogu, ir nežinia, kaip pasielgti ar ką pasakyti. Sprendimai atsiras imantis atsakomybės už kiekvieną savo mintį ir poelgį.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Praeities našta ar kažkokie įvykiai namuose jums šiandien trukdys suprasti antrąją pusę. O jūsų visuomeninę veiklą ribos šeimos narių reikalavimai. Kai nesuprasite kalbos, kuria kalba jūsų antroji pusė ar jūsų darbo partneris, neskubėkite nusiminti. Regis, tai ženklas, kad jūsų laukia kažkokie dar neatlikti namų darbai.

SvarstyklėsSvarstyklės

(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien jus nuo svarbiausių dienos darbų nuolat kas nors atitrauks: neplanuoti skambučiai ar neįvykusios išvykos, giminaičių ar kaimynų prašymai, vėluojanti ar skurdi informacija. Liaukitės ieškoję kaltų ir meskite lauk lūkesčius. Išbriskite iš to, kas jūsų netenkina, naudodamiesi tuo, kas jums pateikta.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jūsų kūrybiniai sumanymai gali likti už borto dėl lėšų ar gebėjimų stokos. Viena vertus, tai gali jus sustabdyti nuo jums svarbaus projekto, kita vertus, paskatinti jus atrasti savyje naujų galių, talentų ar kitų resursų sumanymams įgyvendinti. O jei jūsų romantines nuotaikas temdys finansiniai apribojimai, pasidairykite nemokamų pramogų.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Regis, šiandien jūs imsitės vaidmens žmogaus, kuris riboja savo šeimos narių saviraišką. Žinoma, jūs tai matysite visiškai kitaip: jūsų nuomone, visiems reikės patarti, visus nukreipti tinkama linkme, visų veiksmų planą ar net minčių eigą pakoreguoti. Jei tokiu būdu priešų neįgysite, tai save pernelyg išvarginsite.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Atsidūrę šios dienos kliūčių ruože, desperatiškai ieškosite vietos sau, bet nerasite. Visiems jūsų  geriems norams atsiras vis naujų priežasčių: amžinas vėlavimas, keisti nesusikalbėjimai, įtartini žvilgsniai ir klaidos, kurių priežastys kyla iš tolimos praeities. Sąmoningai sumažindami kontaktų kiekį, apsisaugosite.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien nesiseks padėti lygybės ženklo tarp pastangų ir gauto rezultato, ypač tuo atveju, kai dirbsite grupėje. Iš tiesų, nė vienas iš komandos narių jūsų dosnumu nepriblokš. Kažkas iš jų jums kažko pagailės, jums teks atidėti savo planus arba rasti gilesnę, turbūt praeityje įstrigusią, šio sutrikusio veiksmo priežastį.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Regis, norėsite daugiau nei pasaulis bus pasiruošęs jums suteikti. Ir vos apie tai pasakyti prasižiosite, tuoj būsite užtildyti. Ypač tai ryšku bus darbe: čia jus apdovanos ne vienu griežtu žvilgsniu ir ne vienu reikalavimu. Tačiau argi tai priežastis prarasti pasitikėjimą savimi ir norą stebinti darbdavius savo asmeninėmis įžvalgomis?


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?