Vaikų susitikimas su policijos bičiuliu Amsiumi

2015-03-16, Tauragės AVPK informacija

Šių metų kovo 10-ąją, antradienį, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pagėgių policijos komisariato Viešosios policijos poskyrio prevencijos grupės specialistė Jovita Anušauskaitė kartu su Amsiumi ir Mykolo Romerio universiteto Viešojo saugumo fakulteto (toliau – MRU) studentėmis susitiko su Stoniškių pagrindinės mokyklos Šilgalių daugiafunkcinio centro 4 ir 6 klasių mokiniais.

Susitikimo metu buvo rodomi šuniuko Amsiaus sukurti pamokantys filmukai, kuriais mokiniams buvo priminta apie saugų eismą pėsčiomis bei dviračiais, atkreiptas dėmesys į vaikų turto vagysčių prevenciją. Peržiūrėjus filmukus buvo vykdoma viktorina, teisingai atsakius į viktorinos klausimus vaikai gavo įvairių dovanų bei atšvaitų. 
Kovo 13 d. Pagėgių policijos bendruomenės pareigūnė Rima Buinauskienė kartu su MRU studentėmis bei policijos bičiuliu Amsiumi lankėsi Pagėgių vaikų dienos centre. Studentės vaikams priminė saugaus eismo taisykles. Akcentavo, kad tamsiuoju paros metu būtina segėti atšvaitus, tam kad būti matomiems kitiems eismo dalyviams. Priminė, kad važiuojant dviračiu, reikia užsidėti šalmą ir liemenę, o gatvę pereiti tik per perėją. Dienos centro lankytojams buvo papasakota ir apie daiktų žymėjimą kaip apsisaugojimo nuo vagių priemonę bei pažymėti vaikų ir dirbusių auklėtojų mobilieji telefonai. Visiems vaikams policijos bičiulis Amsis už aktyvų dalyvavimą dovanojo po savo vardinį saldainį bei atšvaitą. Vaikai atsidėkodami už apsilankymą deklamavo eilėraščius, rodė savo piešinius bei vaišino jų pačių kepta duona. 
Vaikai labiausiai džiaugėsi policijos bičiuliu Amsiumi, kuris visiems spaudė ranką, mielai fotografavosi. Susitikimo metu vaikai pažadėjo būti saugūs, budrūs, draugiški ir saugoti vieni kitus. 
Renginio pabaigoje Rima Buinauskienė atsakė į vaikų užduotus klausimus ir atsisveikindama palinkėjo visiems būti sąžiningiems, doriems bei gerai mokytis. Vaikai buvo pakviesti atvykti į Pagėgių policijos komisariatą, o baigus 12 klasių – rinktis policininko profesiją.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai, kad pasuose bus galima rašyti asmenvardžius su q, x, w raidėmis?