Aktyvus rytas su oranžiniu kamuoliu

2022-09-26, Gintarė Bagdonienė, Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Vainuto filialo vyresn. bibliotekininkė
Mokiniai aktyviai ir energingai įsitraukė į rungtis.
Mokiniai aktyviai ir energingai įsitraukė į rungtis.
Vainuto gimnazijos 6 klasės mokiniai, lydimi fizinio lavinimo mokytojo Algimanto Burzdžiaus, atvyko į Senųjų kaimo tradicijų kultūros centro ir Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Vainuto filialo organizuotą renginį  „Aktyvus rytas su oranžiniu kamuoliu“, skirtą Lietuvos Respublikos Seimo paskelbtiems Krepšinio 100-mečio metams.

Vainuto seniūnas Vitalijus Mockus išsamiai papasakojo apie krepšinį, kada jis pradėtas žaisti pasaulyje, kada ir kas davė pradžią šiam žaidimui Lietuvoje. Mokiniai sužinojo apie pirmuosius šalies krepšininkus, vedusius į pasaulinį pripažinimą, ir pergales. Šeštokai buvo pakviesti apžiūrėti Vainuto filialo bibliotekininkės parengtos literatūros parodos „Krepšininkai, išgarsinę Lietuvą“. Jiems reikėjo  atsakyti į klausimą, kurie garsūs šalies krepšininkai parodoje nepaminėti. Pasakiusieji krepšininkų pavardes apdovanoti simboliniais prizais.

Aktyviam rytui įsibėgėjus Vainuto gimnazijos šeštokai dalyvavo Senųjų kaimo tradicijų kultūros centro kultūrinės veiklos vadybininkės Simonos Jucienės parengtose estafetėse. O jų buvo įvairių ir labai smagių. Džiugu buvo matyti, kad mokiniai aktyviai ir energingai įsitraukė į rungtis. Žinoma, laimėjo draugystė.

Renginio pabaigoje Vainuto seniūnas V. Mockus padėkojo mokiniams už dalyvavimą renginyje. Krepšinio kamuolį su savo parašu jis padovanojo fizinio lavinimo mokytojui, o Senųjų kaimo tradicijų kultūros centro ir Vainuto bibliotekos darbuotojos vaikams įteikė saldžią dovaną, kad šie atgautų jėgas.


Straipsnio komentarai

kitaip nepavadinsi,2022-09-27
kažkoks seniūnas, kažkokios "vadybininkės' surengtoje krepšinio estafetėje, deda parašą ant krepšinio kamuolio? Visiškas idiotizmas ir nepagarba krepšiniui. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
manau,2022-09-26
"Aplink mane - vien idiotai" ( Thomas Erikson) Komentaras patinka Komentaras nepatinka