Didžiausias iššūkis – nugalėti save

2022-09-26, Regina Renčeliauskaitė

Niekada nepasiduoti, tobulėti ir laužyti standartus – galėtų būti šilutiškės Žanetos Kudrešovos gyvenimo šūkis. Mergina praėjusį savaitgalį, šokdama nuo 32 metrų aukščio tilto, įveikė savo didžiausią nerimą – aukščio baimę.

Kuris iš mūsų ryžtųsi šuoliui su guma nuo tilto? Žaneta sako, jog nedvejodama pakartotų tai dar kartą: „Nuo vaikystės bijojau aukščio, atsimenu negalėdavau nušokti nuo aukštų sūpynių, todėl užaugus nusprendžiau nesitaikstyti su šiuo jausmu ir nugalėti jį“.

Prieš keletą mėnesių įsigijusi šuolį su guma nuo Trijų Mergelių tilto, esančio Kaune, mergina kantriai laukė savo registracijos eilės. Tie pora mėnesių prabėgo nejučia, nors ir buvo artimųjų, kurie bandė atkalbėti ją nuo šio sprendimo. Tačiau drąsuolė buvo nepalaužiama.

Koks gi tas jausmas pasileisti nuo tilto laisvu kritimu? „Žodžiais nenupasakojimas. Kiekvienas tai turėtų išbandyti. Baimė ir adrenalinas. Šaukiau iš visos širdies krisdama. Norėjau išleisti visas blogas emocijas, susikaupusias per metus. Tai lyg apsivalymas. Kai nušoki, tave aplanko nuostabus savimi pasididžiavimo jausmas. Kitas iššūkis - šuolis su parašiutu“, - teigė Ž. Kudrešova.


Straipsnio komentarai

realybėje2022-09-26
lengviau su parašiutu šokti iš lėktuvo... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
nepavydėk2022-09-26
pats tai bijotum, kinkos drebėtų Komentaras patinka Komentaras nepatinka
wtf2022-09-26
Kas čia per straipsnis? Vakar bulves nusikasiau, gal parasysit?
Regionu partija nemokamai reklamuojasi. garantuotai sokinetoja nuo tilto i sarasiuka eis.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka