Neblaivaus motorolerio vairuotojo kelionė į Pagėgius baigėsi areštinėje

2022-10-08

Motorolerio vairuotojui kelionė į Pagėgius baigėsi areštinėje, o rugpjūčio 16-ąją teko išklausyti teismo baudžiamąjį įsakymą.

Pamatė švyturėlius

Istorija užfiksuota liepos 6-ąją. Pakeliui į Pagėgius herojus neliko nepastebtas pareigūnų. „Vairuotojo pažymėjimo neturiu ir niekada nesu jo turėjęs. Įvykio vakarą, kai jau buvo tamsu, važiavau motoroleriu pas savo draugą, kuris gyvena Pagėgiuose“, - teigė ikiteisminio tyrimo metu kaltinamasis ir prisipažino, kad jau iš namų jis išvyko neblaivus.

Įvažiavęs į Pagėgius už nugaros jis pastebėjo švyturėlius ir supratęs, kad jį stabdo policijos pareigūnai. Šie patikrino vyro blaivumą alkoholio matuokliu ir pirmo pūtimo metu nustatė 1,86 prom. girtumą, o antro – 2,02. 

Vairuotojas buvo sulaikytas ir pristatytas į laikinojo sulaikymo patalpas, o motoroleris nuvežtas į saugojimo aikštelę. 

Motoroleris - ne tik be valstybinių numerių

„Transporto priemonę už 250 eurų pirkau prieš 2 dienas – radau internete skelbimą, paskambinau nurodytu telefono numeriu, nuvykau į numatytą vietą. Nuvažiavau autobusu, o grįžau jau vairuodamas motorolerį“, - kalbėjo vairuotojas.

Teisme V. D. teigė, kad jokių pirkimo-pardavimo dokumentų nepildė ir žinojo, kad tas motoroleris negali dalyvauti eisme, kadangi yra neregistruotas, be valstybinių numerių, be draudimo ir neatlikta techninė apžiūra.

Kaltinamasis negalėjo atsakyti ir į klausimą, iš ko tiksliai pirko transporto priemonę, mat jo nepažinojo. 

Tai buvo ne pirmas nusižengimas, kurį atliko minėtas asmuo. 2020 m. jis jau buvo teistas už tai, kad vairavo automobilį būdamas neblaivus. Byla baigta baudžiamuoju įsakymu, jam paskirta bauda ir uždrausta vairuoti transporto priemones 3 metus.  

Tauragės apylinkės prokuratūros prokuroras Egidijus Žylius teisme pasiūlė kaltinamajam skirti 6 mėn. intensyvią priežiūrą nustatant pareigą būti namuose nuo 22 val. iki 6 val.

Prokuroro prašymas buvo tenkintas.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Jei turite šiek tiek laisvo laiko, kas jums labiau patiktų?