Naujagimio rūbai: svarbiausi iki pirmų šešIų savaičių

2022-10-10, Pranešimas spaudai

Nors pasižvalgius po kūdikiams skirtų daiktų ir drabužėlių rinką – ji yra sunkiai aprėpiama, labai gausi įvairovių ir pasirinkimų, tačiau iš tiesų mažyliui pakanka vos kelių pagrindinių rūbelių. Kokie jie? Šiame straipsnyje rasite atsakymą, kas būtina mažyliui pirmosiomis jo gyvenimo savaitėmis ir kur tuos drabužius geriausia įsigyti.

Neužmirškite, kad naujagimiams nereikia didelės spintos. Pakanka įsigyti vos po kelis drabužėlius ar jų komplektukus: šliaužtinukai, romperiukai, smėlinukai, marškinėliai, kepurytės, kojinytės. Jeigu visų šių drabužėlių turėsite bent po porą – būsite pasiruošę visiems atvejams. Tiesa, dauguma kūdikių per pirmąsias savo gyvenimo savaites išauga turimus drabužėlius, todėl nevertėtų persistengti – nepirkite iš eilės visko, kas pasirodys gražu ir miela. Per maži ar per dideli rūbai kūdikiams kelia diskomfortą – raukšlėjasi, lamdosi, slysta arba kyla į viršų, spaudžia ir nemaloniai varžo. Tad geriau mažesnis kiekis, bet idealiai tinkantys naujagimio rūbai.

Naujagimio rūbai, kuriuos būtina turėti spintoje

Jeigu norite, kad mažylis visada jaustųsi komfortiškai, o jūs galėtumėte būti ramūs, žinodami, kad tinkamai jį aprengėte, papildykite (arba atnaujinkite) mažylio spintą keliais drabužėliais: šliaužtinukais, romperiukais, smėlinukais, marškinėliais, kepurytėmis ir kojinytėmis.

Šliaužtinukai. Tai pagrindinis kūdikio rūbelis, savo išvaizda primenantis kombinezoną, kuris dengia visą mažylio kūną. Dauguma šliaužtinukų būna su išverstomis siūlėmis, kad šios nesiliestų ir nedirgintų kūdikio odelės, taip pat gali būti ir su papildomai prisiūtomis pirštinaitėmis. Šliaužtinukai gali būti įvairių modelių: klasikiniai medvilniniai šliaužtinukai su gobtuvu (ar be jo), pašiltinti šliaužtinukai arba labai puošnūs ir žaismingi šliaužtinukai (imituojantys kokį nors herojų, pavyzdžiui, Kalėdų Senelį).

Ieškote, kur įsigyti šių naujagimio rūbų? Užsukite į www.smelinukas.lt – vietą, kurioje gausus šliaužtinukų, garantuojančių kasdienį mažylio komfortą, pasirinkimas.

Romperiukai. Tai drabužėlis, kuris iš pirmo žvilgsnio primena šliaužtinukus, tačiau nuo  jų skiriasi tuo, kad kūdikio pėdutės lieka atviros (basos). Tokie drabužėliai dažniausiai perkami jau vaikštantiems mažyliams. Jie gali būti trumpomis arba ilgomis rankovėmis, su ilgomis (standartinėmis) ar šiek tiek trumpesnėmis kelnytėmis. Klasikinis romperiukų modelis – atsisegantys spaudėmis ar užtrauktuku drabužėlio priekyje, tačiau gali būti atsegami ir per klynuką.

Norėdami įsigyti šių naujagimio rūbų, pasižvalgykite po www.smelinukas.lt asortimentą. Čia – gausus patogių ir įvairaus dizaino romperiukų pasirinkimas.

Smėlinukai (šnekamojoje kalboje dažniau vadinami „bodžiukais“). Tai kūdikio drabužėlis, kuris dažniausiai siuvamas su specialios konstrukcijos kaklu, kad būtų paprasčiau prakišti kūdikio galvytę. Standartiškai smėlinukai susisega spaudėmis ties klynuku, tačiau gali būti užsegami ir priekyje. Pastarasis pasirinkimas leidžia perrengti mažylį tiesiog paguldžius ant drabužėlio.

Kokybiškų kūdikių drabužėlių rasite, jei užsuksite į www.smelinukas.lt – vietą, kurioje aukštos kokybės smėlinukai ir ne tik.

Siaustinukai. Iš dalies šis drabužėlis primena smėlinuką, tačiau reikėtų neapsigauti, nes siaustinuko paskirtis – apsiausti mažylį. Šio drabužėlio dėvėjimo principas – kaip chalato, tačiau mažylio užpakalis lieka atviras, todėl reikėtų papildomai dėvėti kelnytes. Dažniausiai siaustinukas priekyje surišamas virvele arba užsegamas viena spaude.

Ieškote, kur įsigyti šių naujagimio rūbų? Užsukite į www.smelinukas.lt – čia puikiai atrodantys, patvarūs ir kokybiški siaustinukai kiekvienam mažyliui.

Kepurytės. Be šio aprangos elemento sunku net įsivaizduoti pačių mažiausiųjų kasdienybę, nes jas būtina dėvėti ne tik einant į lauką, bet ir būnant namuose. Svarbiausia, kad kepurytė mažyliui nekeltų net menkiausio diskomforto, kad nevaržytų ir per stipriai neapspaustų galvos. Taip pat svarbu, kad jos būtų pasiūtos iš kokybiškos medžiagos ir jas dėvėti būtų patogu.

Elektroninėje parduotuvėje www.smelinukas.lt atrasite įvairiems metų laikams puikiai tinkančias kepurytes.

Kur įsigyti naujagimio rūbų?

Vaikiškų daiktų pasiūla išties didžiulė, tačiau didžiausią dėmesį vertėtų skirti tiems, kas orientuoti į aukščiausią vaikiškų prekių kokybę. Elektroninės parduotuvės „Smėlinukas“ komanda yra orientuota ne tik į kokybę, bet ir į patogumą, bei patrauklų dizainą. Todėl čia – labai platus naujagimio rūbų asortimentas: šliaužtinukai, romperiukai, smėlinukai, marškinėliai, kepurytės, kojinytės bei daugybė kitų, kūdikiams ir mažyliams, skirtų daiktų. Mažylių drabužėliai šioje parduotuvėje ir klasikiniai, ir išskirtiniai, ir vienspalviai, ir spalvoti, ir tinkami įvairiems metų laikams, berniukams ar mergaitėms. O svarbiausia, drabužiams siūti naudojamos natūralios, labai kokybiškos medžiagos. Jos ne tik saugios naudoti patiems mažiausiems, bet ir patogios bei ilgaamžiškos. www.smelinukas.lt – tai elektroninė parduotuvė, kurioje siūlomi gaminiai ir kokybiški, ir gražūs.

https://www.smelinukas.lt/


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kiek Jums tenka laukti vizito pas šeimos gydytoją?