Nemune pasieniečiai gelbėjo tris apvirtusia valtimi plaukusius vyrus

2022-10-12, Pasienis.lt

Nemune pasieniečiai išgelbėjo tris vyrus, kurie upėje vykdė matavimus ir kurių motorinė valtis netikėtai apsivertė.

Antradienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos(VSAT) Pagėgių pasienio rinktinės Plaškių pasienio užkardos pareigūnai stebėjimo sistemomis Nemune, kuriuo eina siena su Rusija, užfiksavo apvirtusią motorinę valtį.  Ši vieta yra Pagėgių savivaldybės Nausėdų kaimo ribose.

Valtimi plaukę trys vyrai, kuriems, kaip vėliau paaiškėjo, yra 20, 23 ir 25 metai, sugebėjo užsiropšti ant apvirtusios plaukiojimo priemonės dugno. Incidento metu šioje vietovėje buvo stipriai vėjuota, o Nemune kilęs didokas bangavimas. Vandens temperatūra upėje siekė 12 laipsnių.

Į įvykio vietą nedelsiant tarnybiniais kateriais nuskubėję Bardinų ir Plaškių pasienio užkardų pareigūnai netrukus priplaukė prie apvirtusios valties. Jie perkėlė nelaimėlius į vieną iš savo patrulinių katerių ir tris vyrus saugiai pargabeno į krantą.

Ten išgelbėtuosius pasieniečiai perdavė iškviestiems medikams, kurie sušalusiems ir dėl to sunkiai galėjusiems prakalbėti žmonėms suteikė pirmąją pagalbą.

Apvirtusią valtį pasieniečiai partempė į Panemunės prieplauką.

Paaiškėjo, kad šie trys vyrai dirba įmonėje, kuri AB „Vidaus vandens kelių direkcija“ užsakymu Nemune vykdė matavimus numatytiems darbams atlikti.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?