Savo namuose padeda sienos ir aistruoliai

2022-10-21, Sergėjus Gvildys

Prasidėjo naujasis Nacionalinės krepšinio lygos („7bet-NKL“) sezonas, kuriame pamario sostinės garbę gina „Šilutės“ komandos krepšininkai. Atnaujintoje komandos sudėtyje dominuoja jaunimas, sudarantis apie 22 metų amžiaus komandos vidurkį. Gimtojo miesto garbę krepšinio aikštelėje gina net penki sporto mokyklos auklėtiniai ir už tai turėtume nusilenkti jų treneriams.

Įspūdinga pergalė namuose

Pirmose sezono rungtynėse pamario komanda, kuriai vadovauja žinomas buvęs šalies krepšininkas Simonas Serapinas, neprisvilino treneriui „blynų“. Savo varžovus iš Mažeikių „M Basket“ krepšininkus Šilutės komanda nugalėjo įtikinimai 91:71 (20:17, 26:15, 20:17, 25: 22). Pirmoje rungtynių pusėje buvo iškilusios grėsmės S. Serapino auklėtiniams, kai svečiai savo lyderių Simo Jaisaičio ir Artūro Jomanto vedini išlygino rezultatą ir parodė ketinimus nutolti. Tuomet, anot šilutiškių stratego, buvo laiku pastebėta, kuriose pozicijose pralaimima, ir padarytos reikiamos išvados.

Tolesnėje žaidimo eigoje daugiau problemų nekilo, o rungtynių pabaigoje buvo leista pasireikšti sporto mokyklos auklėtiniams. Šilutės komandai Joshua Alexanderis per 28 minutes pelnė 20 taškų, atkovojo 8 kamuolius bei surinko 28 naudingumo balus. Karolis Sapiega ir Jalenas Warrenas - po 19, Yevhenas Balabanas - 13, Eduardas Targonskis - 7.

Nusileido jauniesiems „žalgiriečiams“

Antrose rungtynėse su šalies čempiono Kauno „Žalgirio“ dubleriais, fortūna nusisuko nuo šilutiškių. Nors sakoma, kad sporte fortūna lydi tada, kai gerai žaidi. Matyt, praėjęs šeštadienis buvo ne ta diena S. Serapino auklėtiniams ir teko gauti pirmąjį sprigtą Kaune - 81:64 (20:23, 22:12, 16:14, 23:15). Tai buvo antroji iš eilės jaunųjų „žalgiriečių“ pergalė. O jų gretose nesustabdomas buvo perspektyvus Lietuvos krepšininkas Motiejus Krivas, pelnęs 16 taškų ir atkovojęs 13 kamuolių.

Tragiškai pralaimėta kova dėl atšokusių kamuolių 28:44 ir buvo pagrindine „Šilutės“ pralaimėjimo priežastimi. Jos gretose išsiskyrė Karolis Sapiega, kurio sąskaitoje per 30 minučių buvo 16 taškų, 6 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas bei 24 naudingumo balai. Jam talkino Jalenas Warrenas - 14 tšk., Yevhenas Balabanas ir Linas Lekavičius - po 8 tšk., Joshas Alexanderis pridėjo 7 tšk. Šią savaitę „Šilutė“ susitinka su „Delikatesu“ Joniškyje ir Šilutėje su lygos naujoku „Steko“ komanda iš Vilniaus. Apie šias rungtynes skaitykite kituose laikraščio numeriuose.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kiek Jums tenka laukti vizito pas šeimos gydytoją?