„Blizgėms“ – jau treji metai!

2015-03-17, „Šilokarčemos" informacija
Trečiojo gimtadienio tortas suvalgytas su antrąja pamaina – mažosiomis „Blizgutėmis
Trečiojo gimtadienio tortas suvalgytas su antrąja pamaina – mažosiomis „Blizgutėmis".
Kovo 14 d., šeštadienį Šilutės merginų futbolo komanda „Blizgės" drauge su antrąja pamaina „Blizgutėmis“ rinkosi į trečiąjį savo gimtadienį.  Nuo pirmojo susitikimo sporto salėje merginos tiek daug nuveikė, todėl ir švęsti yra ką.

Trečiasis gimtadienis pavadinimu – „Čempionų“ lyga – skirtas ne tik smagiai pabūti drauge, bet ir aktyviai domėtis pasaulinio lygio futbolo klubais, pasvajoti, jog kažkada gal ir „Blizgės“ bus įtrauktos į didingą futbolo istoriją.

„Blizgių“ čempionų lyga

Gimtadienio vakarėlio pradžioje šventės kaltininkės pabandė įsijausti į geriausių pasaulio futbolo klubų „kailius“. Merginos susiskirstė grupėmis ir tapo „Chelsio", „Barselonos", „PSG", „Juventus", „Real Madrido" futbolininkėmis. Šventėje džiugino kiekvienos komandos „namų darbai“, „protų mūšis", skirtas atnaujinti žinias apie futbolą. Bene daugiausia aistrų sukėlė stalo futbolo varžybos.  Be abejo, kaip ir kiekviename gimtadienyje buvo dovanų, tortas su žvakutėmis, kurias pučiant sugalvotas ne vienas ateities noras.

Darbas, pomėgis, laisvalaikis

Dar prieš trejus metus vasario mėnesį azarto apimta dabar jau „Blizgių" Giedrė kvietė ir kalbino neabejingas futbolui miesto merginas jungtis į būrį.  Trenerė nesitikėjo, kad tą dieną susirinks net 14 merginų, norinčių spardyti kamuolį. Ji pamena, kad vienu metu į treniruotes net 20 mergaičių ir merginų buvo atėję. Amžius  įvairus – nuo 12 iki 27 metų. Ne visos atėjusiosios liko komandoje. Dabar nuolatinėmis narėmis laikoma 11 merginų, tapusių MFK „Blizgės" žaidėjomis.

Vien šia merginų komanda trenerė neapsiribojo – praėjusią  vasarą ji surinko ir mažų mergaičių komandą. Norėdama užimti ir berniukų laisvalaikį, Giedrė vasarą priimdavo žaisti ir juos.  Trenerė pasakojo, jog mažosios „Blizgutės" myli futbolą ir aktyviai renkasi į treniruotes. Norisi pasidžiaugti, kad mažosios mergaitės, kaip ir didžiosios, ne tik spardo kamuolį stadione, bet ne kartą jėgas pasitikrino išvykose su kitomis komandomis bei, žinoma, dalyvauja ir Lietuvos moterų futbolo čempionatuose.

„Blizgės" bendradarbiauja  su  Lietuvos futbolo federacijos  judėjime „Moterys už futbolą". Taip pat palaiko draugiškus santykius su Klaipėdos bei Vilniaus moterų komandomis. Per trejus metus sukūrė kelias moterų futbolo tradicijas Šilutėje. Viena jų – vasaros futbolo šventė, į kurią atvyksta vienos geriausių Lietuvos komandų, antroji – kalėdinis futbolo turnyras, tapęs tarptautiniu. Taip pat „Blizgės" drauge su mažosiomis „Blizgutėmis" laisvalaikį aktyviai leidžia gamtoje, mėgaujasi vasara su futbolo kamuoliu ir miela draugija.

Priminsime, kad visiems gerbėjams ir sporto entuziastams „Blizgės“ sukūrė paskyrą socialiniame tinkle „Facebook“ – „MFK Blizgės“. Čia galėsite rasti naujausią informaciją apie klubo varžybas, laisvalaikį, taip pat – gražiausias akimirkas, užfiksuotas nuotraukose.

 


Foto galerija

Trečiojo gimtadienio tortas suvalgytas su antrąja pamaina – mažosiomis „Blizgutėmis„Čempionų lygojeDaugiausia azarto ir aistrų gimtadienyje susilaukė stalo futbolo rungtynės.Šias metais „BlizgėsDidieji „BlizgiųKai tik pasitaiko proga – „Blizgės

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!