Kokia kramtomoji guma skaniausia?

2022-10-24, Pranešimas spaudai

Nustebsite sužinoję, kad žmonės kažką panašaus į kramtomąją gumą, kuri skirta kramtyti, o ne nuryti, vartoja jau daugiau nei penkis tūkstančius metų. O šiuolaikinė, mums įprasta kramtomoji guma pirmiausiai buvo pradėta gaminti iš latekso, paskui iš sintetinės gumos, nes jos gamyba pigiau kainuoja. Kramtomąją gumą sudaro cukrus, gliukozės sirupas, citrinų arba obuolių rūgštis, kvapiosios medžiagos, įvairūs dažikliai ir kt.

Kokia kramtomoji guma yra viena populiariausių pasaulyje?

Love is guma yra laikoma viena populiariausių pasaulyje. To ji nusipelnė ne tiek dėl savo skonio, kiek dėl ant jos pakuočių esančių mielų piešinukų ir užrašų, mininčių meilę. Jos gamintojai – tikrai kūrybiškos asmenybės, sugebėjusios į vienumą sujungti posakius apie meilę, piešinius ir pačią kramtomąją gumą, pasižyminčią subtiliais skoniais. Šios gumos kramtytojai turi puikią progą palyginti su draugais savuosius ir šiems atitekusius gumos pakuočių paveikslėlius bei užrašus.

Kaip gimė idėja gumos pakuotes puošti meilę propaguojančiais piešinukais ir užrašais?

O piešinukų autorė Kim Grove Casali yra kilusi iš Naujosios Zelandijos. Ji juose vaizduoja tuos pačius personažus – mergaitę ir berniuką, o šių veikėjų atsiradimas yra susietas su meilės rašteliais ir miniatiūriniais vaizdais, kuriuos ši dailininkė talpino ant servetėlių, norėdama pamaloninti savo būsimą sutuoktinį – gražuolį italą. Tai ir davė pradžią kramtomosios gumos „Love is“ atsiradimui. Tikrai romantiška pradžia, nei pridėsi, nei atimsi.

Kokios yra pagrindinės šios gumos skonių kombinacijos ?

Pagrindinės šios kramtomosios gumos skonių kombinacijos yra šios – bananų ir braškių, ananasų ir apelsinų, vyšnių ir citrinų, pipirmėčių ir mentolio, obuolių ir citrinų bei kokosų ir ananasų. Apie visus išvardintus skonius atskirai informuoja atitinkama gumos pakuotės spalva – mėlyna, oranžinė, tamsiai raudona, geltona ar šviesiai žalia.

Kaip šią kramtomąją gumą būtų galima išmoningai panaudoti?

Be to, galima konstatuoti tai, jog šios rūšies gumos pakuočių rinkinys visai šauniai galėtų tapti ir miela dovanėle mylimam žmogui, kaip priedas prie gėlių puokštės ir kitų ta proga tinkančių aksesuarų. O visas šis romantiškas dovanų derinukas tikrai turėtų paskatinti jūsų meilės objekto širdį dar karščiau plakti.


Straipsnio komentarai

nostalgija2022-10-25
"love is" tikrai nostalgiška guma Komentaras patinka Komentaras nepatinka