Kaip vaikui pagal amžių parinkti tinkamą išmanųjį telefoną?

2022-10-26, Pranešimas spaudai

Dauguma šiuolaikinių vaikų turi išmaniuosius telefonus. Nors ir girdima, kad tai nėra tinkama priemonė vaikams, tačiau vis dėlto jos nėra atsisakoma. Tam, kad būtų galima sumažinti masinį vaikų įsitraukimą į išmaniojo telefono ekraną, reikėtų atsižvelgti į įrenginio modelius, kurie pagal amžių gali būti pritaikomi jo naudojimui. 

Patiems jauniausiems

Šiai dienai yra išrastas išmanusis telefonas tiems, kuris yra puikiai tinkamas vaikams nuo 6 metų. Tai yra labai paprastas įrenginys, tačiau ko gi daugiau 6 metų vaikui gali ir prireikti? „Gudrutis Super G“ gali labiau priminti išmanųjį laikrodį nei telefoną, tačiau jis turi skambinimo funkciją bei yra atsparus vandeniui.

Nuo 7 iki 9 metų vaikams galima pradėti galvoti ir apie šiek tiek rimtesnį įrenginį, kuriuo galės pasinaudoti ir norint surasti informacijos mokslams. Tam puikus variantas yra „Xiaomi Redmi 9“, kuris tikrai nėra brangus, tačiau puikus variantas tokio amžiaus vaikui. Šis išmanusis telefonas turi gana ilgą baterijos veikimo laiką, todėl nereikės vargti su nuolatiniu jo įkrovimu.

Žengiantiems į paauglystę

Jau esant tarp 10 ir 13 metų galima pradėti galvoti apie galingesnį ir funkcionalesnį išmanųjį telefoną. Taip yra todėl, nes vaikas tampa labiau sąmoningas apie šio prietaiso veikimo principą ir ką galima su juo nuveikti. Šiam amžiaus tarpsniui puikiai tinka „Xiaomi Redmi Note 9 Pro“. Šis išmanusis telefonas puikiai geba atlaikyti gana didelių gabaritų žaidimus ir turi ilgai tarnaujančią bateriją. Tam, kad jūsų vaikas galėtų kuo ilgesnį laiką džiaugtis išmaniojo telefono galimybės, reikėtų pasirūpinti jo apsaugos priemonėmis. Telefonų dėkliukai ir apsauginiai stikliukai yra puikus pasirinkimas, kuris padės išsaugoti ne tik išmaniojo išorę, bet ir vidų!

11 ir 13 metų paaugliams puikus sprendimas „Samsung Galaxy A51“, kuris yra galingas įrenginys. Šiame telefone galite rasti tėvų priežiūros funkcijas, kurios leidžia užtikrinti pilną saugumą internete ir socialiniuose tinkluose. Taip pat „Samsung“ išmaniųjų telefonų operacinė sistema yra labai lengva, todėl nebus sunku ją greitai perprasti. 

Brandiems paaugliams

Sulaukus 14 - 17 metų jau galima ieškoti tokio išmaniojo telefono, kuris padės atlikti daugybė funkcijų: veiktų visos reikiamos programos, būtų galima patogiai ir greitai susirasti reikiamą funkciją, būtų galima prieiti prie banko sąskaitos ir pan. „OnePlus Nord“ yra vienas iš puikių išmaniųjų įrenginių modelių, kuris yra tinkamas šio amžiaus paaugliams. Šis įrenginys turi puikią kamerą, todėl bus galima puoselėti ir savo fotografavimo įgūdžius. Taip pat nereikėtų bijoti ir „iPhone“ išmaniojo telefono gamintojo, tačiau galima rinktis ir ne šių metų išleistą telefoną. Galite pasirinkti iš senesnių modelių, kurie nėra prastesnis už naujuosius. Jie puikiai išpildys paauglio norus ir jame bus galima rasti visko ko tik reikia.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!