Šilutiškiai krepšininkai žengia pergalingais žingsniais

2022-10-26, Sergėjus Gvildys

Praėjusią savaitę Nacionalinėje krepšinio lygoje („7bet-NKL“) tęsėsi turnyro dvikovos. Pamario krašto garbę ginanti Šilutės „Šilutė“ iškovojo dvi pergales paeiliui ir čempionato turnyrinėje lentelėje užima ketvirtąja vietą.

Iš Joniškio parsivežė pergalingą tašką

Simono Serapino auklėtiniai praėjusį ketvirtadienį viešėjo Joniškyje. Čia krepšinio aikštelėje kovėsi su vietos „Delikateso“ komanda. Jau rungtynių pirmajame kėlinuke „Šilutė“, nurūkusi į priekį dvidešimties taškų skirtumu (33:13), pateikė rimtą paraišką pergalingai rungtynių baigčiai. Šeimininkų pastangos pakeisti rungtynių kryptį savo naudai per likusį laiką liko bevaisės.

Tad „Šilutė“ iš Joniškio parsivežė pergalę: 92:76 (33:13, 21:26, 22:19, 16:18). Šilutės ekipos gretose išsiskyrė vienas iš komandos lyderių Karolis Sapiega, surinkęs dvigubą dublį. Krepšininko sąskaitoje per 35 žaidimo minutes buvo 20 taškų, 11 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvūs perdavimai ir surinkti 33 naudingumo balai.

Jam talkino ir kiti komandos žaidėjai. Neatsiliko Jalenas Warrenas, taip pat įmetęs 20 taškų, Edgaras Preibys pridėjo 17 tšk. Lino Lekavičiaus sąskaitoje - 16 taškų ir 6 atkovoti kamuoliai, o ukrainiečio Yevheno Balabano indėlis - 12 taškų ir 5 atkovoti kamuoliai.

Apgynė pamario tvirtovę

Pilnutėlėje Vydūno gimnazijos sporto salėje krepšinio aistruoliai užkūrė triukšmo pragarą „Šilutės“ varžovams iš Vilniaus. Sportiniu principu patekusi į „7bet-NKL“ turnyrą Regioninės krepšinio lygos čempionė „Rivilės“ komanda atvyko ne tik pakeistu pavadinimu „Stekas“, bet ir nauja sudėtimi. Įdomu tai, kad šios komandos gretose pasirodė du praeityje vilkėję „Šilutės“ komandos marškinėlius žaidėjai. Tai Augustas Šuliauskas bei Mantas Šerkšnas.

Lygos naujokai įrodė, kad gali mesti iššūkius visoms komandoms ir visuomet kovoja tik dėl pergalės. Tačiau pamario krepšinio mokykla, išugdžiusi ne vieną žinomą šalyje ir už jos ribų krepšininką, taip pat nepėsčia ir lengvai nepasiduoda. Tuo labiau, kad salėje rungtynes stebėjo LKL laikų 1994-1996 metais buvęs „Šilutės“ krepšininkas Tomas Ivanauskas, grįžęs iš JAV. Ir jam nusivilti pamario ekipos žaidimu neteko. S. Serapino kariauna pademonstravo varžovams savo kietos gynybos raumenis ir iškovojo įtikinamą pergalę 71:56 (16:17, 13:10, 19:15, 23:14).

Tai buvo „Šilutės“ trečioji pergalė čempionate ir antroji paeiliui. Šį kartą komandos „varikliuku“ buvo legionierius iš JAV J. Warrenas, kuris per 30 minučių surinko 23 taškus, atkovojo 5 kamuolius bei įsirašė sau 28 naudingumo balus.

Antroje rungtynių pusėje „užsikūrė“ ir Edgaras Preibys, savo žaidimu pasiųsdamas varžovus į žaidybinį nokdauną. Jis komandai pelnė net 18 taškų, pataikydamas tris tritaškius iš keturių. L. Lekavičius ir Joshua Alexanderis pridėjo po 9 taškus.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kiek Jums tenka laukti vizito pas šeimos gydytoją?