Dantų tiesinimas breketais

2022-11-03, Pranešimas spaudai

Statistika yra negailestinga ir ji rodo, kad danties iškrypimas, sąkandžio problemos, danties pasislinkimas dėl kito danties ištraukimo  ar dantų susigrūdimas yra dažno tautiečio problema. Jokiu būdu nereikia manyti, kad tai lietuvaičių išskirtinumas. Ne ką mažiau ši problema  aktuali ir kitose šalyse. Laimei, kad šiais laikais yra kompetentingi specialistai ir aukštos kokybės priemonės padedančios šią problemą spręsti https://www.pilene.lt/paslaugos/dantu-tiesinimas/breketai.  Viena iš populiariausių tokių priemonių yra breketai arba dar kitaip vadinamos kabės. Tai nenuimami ortodontiniai aparatai, kuriuos gydytojas pritvirtina ant dantų paviršiaus. Jų pagalba galima išspręsti net ir sudėtingas ortodontines problemas. Ne veltui jie vadinami dantų tiesinimo procedūros klasika, apjungiančia ir praktiškumą, ir patikimumą. Vidutiniškai dantų tiesinimo procedūra briketais trunka nuo pusantrų iki dviejų metų, o vizitai pas odontologą būtini kas 4 - 8 savaites. Vizitų dažnumas priklauso nuo gydymo plano ir breketų rūšies.

Kokių rūšių būna breketai?

Patys populiariausi breketai yra metaliniai. Jie populiarūs ir dėl veiksmingumo ir dėl prieinamos protingos kainos. Jie ypatingai atsparūs lūžimams. Vienintelis jų trūkumas – nepatraukli išvaizda. Na ir reikia pripažinti, kad jie nėra labai patogūs.

Kita, dabar taip pat vis dažniau esanti ant bangos breketų rūšis - beligatūriniai breketai. Nors jų kaina aukštesnė nei metalinių, jie vis labiau populiarėja, nes gydymas jais trunka trumpiau, o ir lankytis pas ortodontą palaikomajam gydymui reikia rečiau. Be to, jie patogesni nešioti, nes nėra taip stipriai prispausti prie dantų, o jų jungiamieji lankai plonesni nei kitų.

Norintys estetiškesnių ir mažiau matomų briketų, renkasi keramikinius. Šie briketai yra pritaikomi prie paciento dantų spalvos, tad taip nekrinta į akis. Kaina jų aukštesnė nei metalinių ir jie yra trapūs, tad dažniau lūžta, sukeldami papildomų rūpesčių ir išlaidų.

Na o patys estetiškiausi  breketai yra safyriniai, nes jie beveik nesimato.  Jų gamybai naudojamas monokristalinis safyras, kuris yra visiškai skaidrus ir atspindi natūralią paciento dantų spalvą. Šie briketai patrauklūs dar ir tuo, kad yra labai tvirti bei  paprastai prižiūrimi.


Straipsnio komentarai

štiš2022-11-03
Parašykite apie kainas...daug kam atšoks fantazija... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kiek suplanavę išleisti vaiko pasiruošimui į mokyklą?