Nužudęs seserį brolis įgrūdo ją į krepšį ir išvežė lyg bulvių maišą

2022-11-08, Merginos ieškojo pareigūnai. Asociatyvi nuotr.

Devyniolikmetė, kuri glaudėsi Šilutėje esančiame Socialinių paslaugų centre, teikiančiame nakvynės namų paslaugas, buvo itin žiauriai nužudyta. Jos pasigesta tuomet, kai pustrečios paros negrįžo į įstaigą, kurioje buvo įsikūrusi. Šeštadienio naktį jos kūnas aptiktas Pagrynių miške.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė Lina Banienė naujienų portalui lrytas.lt panešė, kad mergina, nepranešusi įstaigos darbuotojams, ją paliko trečiadienį, apie 17 valandą, o penktadienį Socialinių paslaugų centro atstovai dėl 19-metės dingimo kreipėsi į policiją.

Šilutiškė rasta šeštadienio naktį, apie pusę ketvirtos, Pagrynių miške. Ta vieta maždaug už 5 kilometrų nuo Socialinių paslaugų centro.

Nužudytoji buvo užkasta. Ant jos kūno matėsi akivaizdžios smurto žymės.

Įtariamasis sulaikytas tą pačią naktį. 26 metų vyras puikiai žinomas teisėsaugai.

Nors pareigūnai neatskleidžia, koks artimos giminystės ryšys įtariamąjį gali sieti su auka, tačiau, „Šilokarčemos“ duomenimis, tai nužudytosios brolis, su kuriuo ji konfliktuodami drauge ir išėjo trečiadienį iš Socialinių paslaugų centro.

Redakcijai šaltinis teigė, kad  vyras anksčiau buvo teistas už šios merginos tvirkinimą.

Gluosnių gatvėje esančiame name, kur ir buvo nužudyta mergina, gyvenanti moteris pasakojo, kad vaikinas gyveno išsinuomotame bute.

„Jis ją sukišo į didelį krepšį. Stengėsi nešti taip, lyg neštų nesunkiai. Nešė iš ketvirto  aukšto. Užsidėjo ant dviračio ir išvežė. Mūsų namo pirmininkas ir iškvietė policiją, kai peržiūrėjo kameras po to, kai name apsilankė policija merginos paieškų metu“, - kalbėjo šilutiškė.

Apie jauną vyrą gerų žodžių nerado ir kitas šio namo gyventojas.

„Jis nuomojosi butą ketvirtame aukšte. Ne kartą šių patalpų savininkei patariau nenuomoti to buto, nes apie nuomininką buvau nemažai blogos informacijos surinkęs. Tačiau ši vis teigdavo, kad jis geras berniukas. Mums taip neatrodė. Jis niekada nesisveikindavo. Visada buvo nepatenkintas dėl to, kad name yra kameros. Vis pyko, kad neva jos jį vis seka. Nematėme jo girto. Bet buvo savotiškas. Nužudytoji anksčiau ateidavo čia tikriausiai su kita sese. Jos buvo mandagios, pasisveikindavo. Merginą lengvai sukišo į krepšį, nes buvo smulki. Gal svėrė 40-45 kilogramus. Nunešęs į apačią kūną krepšyje užsidėjo ant dviračio lyg bulvių maišą“, - kalbėjo vyras.

Namo pirmininkas nekomentavo. Teigė, kad pirmiausia visus duomenis turi perduoti policijai.

Įtariamasis šiuo metu  sulaikytas.

Suluošino tėvai?

„Šilokarčemai“ besidomint šia istorija, paaiškėjo daug baisių dalykų. Galima sakyti, kad tragedija šioje šeimoje užkoduota jau nuo pat mažens.

„Šeimoje augo 8 vaikai. Kai buvo dar tik du, į kalėjimą buvo uždarytas tėvas. Jam grįžus, ir prasidėjo piktnaudžiavimas alkoholiu šeimoje. Vaikai buvo mušami. Kai tėvai girtaudavo, šie net iš kambario negalėdavo išeiti. Kaimas nesikišo į tai, nors puikiai žinojo. Atvažiuodavo socialinės darbuotojos ir išvažiuodavo. Susidariau įspūdį, kad jų akimis svarbiausia yra langai ir durys, o to ir pakanka vaikams. Skambinau į vaikų teises. Tąkart sureagavo. Vieni vaikai išvežti į internatinę mokyklą Pagėgiuose, kiti – į tuomet buvusius vaikų namus Saugose. Buvo ir į darželį „Ąžuoliukas“ vežamų“, - dėstė moteris.

Pasak jos, dabar likusi gyva tik motina, kuri ir toliau nėra geru pavyzdžiu – net neišsiblaivo.

„Prisimenu kartą, kai grįžus vaikams į namus iš vaikų namų, paklausiau, ar šie džiaugiasi, jog jau namie. Bet džiaugsmo nebuvo. Atsakymas - kraupus: „Ne. Ten buvo lova. Ir maisto buvo“. Visas kaimas matė ir tylėjo“, - teigė pašnekovė.

Ji įsitikinusi, kad vaikų gyvenimus suluošino tėvai, o šis įvykis buvo tiesiog užkoduotas.


Straipsnio komentarai

Vatslovas2022-11-15
Rita ko apsirukius? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Rita2022-11-13
Jie buvo taip vadinamos (angliskai) electronic torture,electronic warfare aukos,targeted individuals.Siluteje daugiabuciuose zmones yra kurstomi vienas pries kita su belaide smegenu valdymo,skaitymo technologija (brain computer interface)-nusikalteliai siuncia aukoms programuojamus minciu,emociju algoritmus,dirbtinai programuijamos konfliktines situacijos.Aukos yra apsaudomos su nukreiptos energijos ginklais(directed energy weapons)-auku kunus nusikalteliai mato kiaurai sienas lasteliu lygyje ir ardo nuotoliniu budu,formuoja covid,vezius.Zmones Silutes daugiabuciuose is tikro stebimi su naujausiomis sekimo technologijomis istisas paras metu metus tiek nuomuojamuose,tiek nuosavuose butuose,jie apvagiami,stebetoju issigimeliu kurstomi vienas pries kita su belaide kompiuterio smegenu sasaja.Siluteje nera jokiu zmogaus teisiu,zmones yra tik nuotoliniu kuno,smegenu luosinimo zaidimu taikiniai. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Joo2022-11-11
Nejuokaukit Rūta, valdžiai rūpi kaip išnaikinti tautą, sukurti Amerikai poligoną karui su Rusija, panašiai kaip Ukrainoje. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Rūta Vasiliauskaite2022-11-10
Ir tai vyko nepriklausomoj Lietuvoj. Kur viskas ,,klesti".ir kur visiškai neveikia jokios vaikų priežiūros tarnybos.kur milijonai taškomi kitų šalių gerovei. Gal geriau valdžia užsiimtu savo tautos gelbejimu čia ir dabar . Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Laima2022-11-09
Nužmogėjimas, labai gaila. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Nesvarbu 2022-11-08
Neturiu zodziu, as manau kai auga daug vaiku ir tevai nerode pavyzdzio, nejaugi visi turi blogai elgtis, bet manau is berniukui ne jis vienas buvo blogas, gaila mergaites, jaunā, grazi, galējo isteketi, turēti vaikuciu, gal cia kokia karma, neina patiketi kad brolis taip padare, kaip pagalvoti ka jis būtu padares su svetimu zmogum, baisu kiek tarp mūsu vaiksto tokiu neadekvaciu zmoniu. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?