Kaip išsirinkti pūkinę antklodę?

2022-11-14

Nors antklodžių pasirinkimas šiandien tikrai nėra siauras, tačiau gana dažnai nusprendžiama įsigyti būtent  pūkinę antklodę, kuri turi ne taip ir mažai privalumų. Kokybišką pūkinę antklodę galite įsigyti Epik.lt parduotuvėje, o apsispręsti dėl tinkamiausio pasirinkimo bus kur kas paprasčiau, jei atkreipsite dėmesį į kelias svarbiausias tokių gaminių savybes.

Pūkų ir plunksnų kiekis

Kai siekiama, kad pūkinė antklodė būtų kuo minkštesnė, svarbu pasidomėti, koks yra pūkų ir plunksnų kiekis. Pūkai yra labai švelnūs ir minkšti, o plunksnos – kietos, todėl geriausia rinktis tokią antklodę, kurios didžiąją dalį užpildo sudaro būtent pūkai. Idealu, jei pūkai sudaro 90 procentų antklodės užpildo, o plunksnos – 10 procentų.

Antklodės svoris

Nors gana dažnai manoma, kad pūkinės antklodės yra labai sunkios, tačiau tai nėra tiesa. Antklodės svoris priklauso nuo jos dydžio ir storio: įprastai pūkinių antklodžių svoris svyruoja nuo 0,5 iki 1,7 kg. Antklodės, kurios yra lengvesnės ir plonesnės puikiai tinka vasaros laikotarpiu, o storesnės ir sunkesnės – žiemai.

Ką rinktis: ančių ar žąsų pūkų ir plunksnų užpildą?

Žąsų plunksnos yra kiek puresnės nei ančių, tačiau, kaip ir aptarėme anksčiau, visada geriausia rinktis tokį užpildą, kurio didžiąją dalį sudėties sudėties sudaro pūkai.  Skirtumą galite pajusti tik tada, jei didžiąją dalį užpildo sudėties sudaro plunksnos: tokiu atveju kur kas palankiau rinktis žąsų plunksnų ir pūkų užpildą.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?