Antradienio horoskopas – kovo 17 d.

2015-03-17, ji24.lt
„Shutterstock“ nuotr. / Medis
„Shutterstock“ nuotr. / Medis

Portalas Ji24.lt pateikia šios dienos horoskopą visiems Zodiako ženklams.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien svarbiausia būti draugiškiems ir nevaržyti nei savęs, nei kitų. O jei manote, kad turite teisę kam nors ką nors nurodyti – labai klystate. Be to, jūsų dėmesį nuo šios dienos patrauks prabangos prekės, sotus ir gražiai patiektas maistas. Būsite išlaidesni, tačiau ir dovanų ar progų užsidirbti vis dažniau sulauksite.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Idėjų gausa jums padės išsisukti iš bet kurios keblios situacijos. Pasirinkę neįprastą sprendimą, taip mikliai iš visko išsisuksite, kad kitiems teliks stebėtis. Geroji žinia – grožio ir jūsų ženklo valdovė Venera jūsų žvaigždyne. Užsiimkite savo įvaizdžiu, bet ne tam, kad jį pakeistumėte, o tam, kad atskleistumėte savo prigimtinį grožį.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Ieškosite žinių ir patvirtinimo joms, kaip ir savo mintims ar pažiūroms. Dairysitės plačiai ir matysite toli. O jei bus galimybė kam nors apie tai papasakoti – nenustygsite vietoje. Vis tik vien gražiai pakalbėti neužteks, jei norite sužavėti jums patrauklius asmenis. Belsitės į jų širdis, bet kol kas neprisibelsite.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien ištirpę draugiškoje minioje įžvelgsite daugiau galimybių nei ieškodami savo asmeninių galių įtvirtinimo. Dviese trise ar didesnėje grupėje jūs tikrai tapsite ir stipresni, ir turtingesni. Čia dar palaikymas iš Veneros, kuri jums artimiausiu metu padės būti draugiškiems, patirti džiaugsmo ir naujų jausmų tarp draugų.

LiūtasLiūtas

(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien įsitikinsite, kad be savo partnerių jūs esate niekas. O jei esate vieniši, dairykitės asmenų, kurie savo pastabomis ir patarimais padės jums daryti tinkamus pasirinkimus. Karjeros sritį suaktyvins į ją patekusi Venera. Eiti profesiniu kelius bus malonu, net jei tektų peržengti kelis didesnius slenksčius.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien užstrigę darbo ar buities reikalai išsispręs netikėtai ir neįprastai. O jums teliks tik besistebint įvykdyti kelias jums pavestas užduotis. Žemės ženkle įsikūrusi Venera primins, kad jausmai gali būti priemonė, leidžianti pažinti tai, kas dar nepažinta, išmokti to, kas neišmokta ir atrasti tai, kas neatrasta.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Planus laikinai pasidėkite į šoną ir pasitikėkite tuo, ką jums atpučia dienos vėjai. O jei jūsų partneriai nesiliaus stebinę – tuo pasidžiaukite, ir jūsų dosnumo lygis bus patikrintas šiandien ir artimiausiais savaites. Kiek kitiems vertingų dvasinių, emocinių ar materialių dovanų įteiksite, tiek ir patys sulauksite.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Neįprasti sprendimai šiandien vertesni nei bandymai vaikščioti pramintais takeliais, todėl nepersistenkite visko kontroliuodami. Pažvelkite į įprastus dalykus iš kitos pusės. Be to, jau šiandien nesikuklinkite lepindami savo mylimuosius dėmesiu ir dovanomis. Gal turite unikalių receptų, kurie pamaitintų ne tik jų kūną, bet ir sielą?

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Keistų įvykių įtraukti stebėsitės gūžčiodami pečiais, bet, kai bus proga rinktis ką nors neįprasta ar ką nors laiko patikrinta, mesitės naujovių link. Nenuostabu, jei jūsų dieną paįvairins netikėta pažintis ar susitikimas. Dar verta žinoti, kad konkrečios priemonės dėl savo kūno ar buities pagerinimo ar pagražinimo, dabar itin veiksmingos.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Didelių likimo dovanų gal ir nebus, bet argi atsisakysite vienos ar kelių nedidelių? Pasidžiaukite tuo, ką gavote, bet sunkia nereikalinga našta neapsikraukite. Tai gali sutrukdyti jums išmokti džiaugsmo pamokas, kurių jus mokys ženklą pakeitusi Venera. Kas svarbiausia? Komfortas, nuolatinis dėmesys ir prisilietimas.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Stebinsite savo elgesiu, bet nesiliausite, net jei tokiu būdu iššauksite aplinkoje ne vieną prieštaringą reakciją ar išgirsite priekaištų. Tai dar labiau jus užves pokštams. Na, o namuose šiandien ir artimiausiu metu galėsite sukurti stabilumo ir grožio oazę. Savo meilę dovanodami šeimos nariams – nepaliksite nė vieno abejingo.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Kai ne viskas jums bus aišku, ieškosite užuovėjos, kurioje galite pasislėpti ir pabūti savimi, tačiau įvykiai jus įtrauks į kitų žmonių reikalus ir padės trumpam apie save pamiršti. Dėl Veneros vietos pokyčių, jūs nenusėdėsite vienoje vietoje. Naujos pažintys, nuolatinės išvykos ir susitikimai, o dar – daugybė malonių ir šildančių pokalbių.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?