Kaip parinkti mamai dovaną motinos dienos proga?

2022-11-16
freepik.com nuotr.
freepik.com nuotr.

Vaikai dažniausiai ir be pašalinių asmenų patarimų nujaučia, ką padovanoti mamai, kad ji pasijustų laiminga ir patenkinta. Ypač malonu mamai teikti dovanas per Motinos dieną. Juk tai pats pavasario įsibėgėjimas – pirmasis gegužės mėnesio sekmadienis. Todėl būtų gerai mamai ir dovaną tokią įteikti, kuri mielai sietųsi su pavasariu.

Kokia dovana mamai yra pati mieliausia?

Nei brangūs daiktai, nei brangenybės iš aukso ir sidabro, ne deimantai, nei briliantai neturi tokios vertės, kaip kartu su mama praleistas laikas. Tad idealiausia dovana jai galėtų būti bendra šeimyninė išvyka į kokią nors įspūdingą savaitgalio kelionę po šalį ar artimiausias jos kaimynes. Neblogas variantas būtų ir jauki gurmaniška vakarienė prabangiame restorane. Visi paminėti variantai tikrai atpirktų vaikų kaltę, kuri kyla dėl reto lankymosi pas ją.

Ką padovanoti mamai, kuri neseniai atkeliavo į savo antrąją jaunystę?

Po pirmosios jaunystės mus visus aplanko antroji. Ta pati taisyklė galioja ir mamoms. Jei moteris tapo mama, būdama labai jauno amžiaus, ji savo išvaizda nelabai skiriasi nuo savo vaikų ir sulaukusi keturiasdešimties metų. Ji ir toliau žydi, savo grožiu žavėdama aplinkinius. Tada vaikai drąsiai jai gali dovanoti kuponą, leidžiantį mėgautis grožio salonuose teikiamomis paslaugomis.

Kokia dovana mamai padėtų išlaikyti norimą įvaizdį?

Mama tikrai nesupyks ir tada, jei dovanų krepšelyje atras kūno priežiūros priemonių rinkinį. Dovanai tiktų ir ypatingo aromato kvepalai, ir stilingi moterį puošiantys aksesuarai – auskarai, grandinėlės, pakabukai, apyrankės, įspūdingos išvaizdos sagės ir kt. Visa tai mamai padės ir toliau išlaikyti ypatingą, asmenybę išryškinantį įvaizdį.

Ką padovanoti darbščiai, švarą mėgstančiai mamai?

Vaikai, kuriems rūpi, kad mama turėtų kuo daugiau laisvo laiko ir tuo pačiu galėtų būti rami dėl švarios aplinkos namuose, jai Motinos dienos proga drąsiai galėtų padovanoti grindų švarai prižiūrėti skirtą robotą. Ši dovana patvirtins, jog vaikai tikrai vertina jos darbštumą ir nuoširdžiai nori palengvinti jos kasdienybės rūpesčių naštą. Taip pat tiktų ir kitos paskirties dovanos, kurios leistų mamai namuose palaikyti jaukumą ir suformuoti meniškai atrodančią aplinką – tai galėtų būti paveikslai, statulėlės, meniški suvenyrai, auksarankių pagamintos dėžutės.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?