Pasirašyta sutartis su rangovu: Priekulės gimnazija turės priestatą

2022-11-18

Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos bendruomenei – lauktos naujienos. Savivaldybė pasirašė sutartį su rangovu, kuris pradės priestato prie mokyklos statybą. Gimnazijoje,  kurioje mokosi daugiau kaip 800 mokinių, atsiras aktų salė, bus įrengtos keturios klasės.

Statybos darbų konkursą laimėjęs rangovas UAB „Stamela“ čia pastatys vieno aukšto 798 kv. metrų mokyklos priestatą. Jame bus įrengtos keturios klasės ir beveik 280 kv. m dydžio aktų salė. Į priestatą bus galima patekti per naują vestibiulį iš senojo mokyklos korpuso bei per dar vieną įėjimą iš stadiono pusės.

„Mokiniai ir mokytojai turės daugiau erdvės, o naujai įrengta aktų sale galės naudotis ir miesto bendruomenė. Žinia apie pasirašytą sutartį laukta visos miesto bendruomenės“, – neabejoja mero pavaduotoja Violeta Riaukienė.

Projekte numatyta, kad statant priestatą bus išsaugotas ir vidiniame mokyklos kieme augantis ąžuolas, o prie jo sukurta rekreacinė erdvė su lauko terasa.

Bus tvarkoma ir kita infrastruktūra: stadiono pusėje, prie Priekulės vaikų darželio suplanuota įrengti įvažiavimą iš Žirgų gatvės, aikštelę su automobilių stovėjimo vietomis ir pėsčiųjų taką iki naujojo gimnazijos priestato.

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar reikėtų siųsti Lietuvos karius į Ukrainą?