Šilutę žiema užklupo nelauktai

2022-11-21, „Šilokarčemos“ informacija

Pirmadienio rytą pabudę šilutiškiai nustebo, jog mūsų miestas kaip visada nepasiruošęs iškritusiam sniegui. „Šilokarčemą“ nuo ryto užplūdo pasipiktinusių miestiečių skambučiai. Pakalbinti Šilutės atsakingi valdininkai, kaip susitarę, teigė, jog miestas nuvalytas ir problemų nėra. Tačiau mieste ir tuo labiau užmiestyje keliai buvo užpustyti.

Į klausimą, kodėl nenuvalyti miesto keliai ir šaligatviai, Šilutės seniūnas Raimondas Steponkus atsakė, jog nemato jokių problemų: „Nematau didelių problemų, keliai yra valomi ir barstomi nuo 4 val ryto. Už Šilutės kelius ir jų priežiūrą atsako trys įmonės - už šaligatvių priežiūrą – UAB „Rugavilė“, rajono ir tiesto kelius  - UAB „Šilutės komunalininkas“ ir UAB „Šilutės automobilių keliai“.

Miesto šeimininkas pabrėžė, jog keliai valomi jau nuo penktadienio. Pirmadienio vidurdienį pakalbinta „Rugavilės“ padalinio vadovė Regina Zavijalova sakė, jog visi keliai bus nubarstyti smėliu ir nuvalyti per keletą valandų.

UAB „Šilutės automobilių keliai“ vadovas Audrius Benkunskas pakartojo jau kalbintų valdininkų žodžius, jog visi keliai tvarkomi ir jokių nesklandumų nėra.

Paskambinę Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktoriui Virgilijui Pozingiui ir pasakę, jog Šilutėje yra didelė painiava dėl įmonių, prižiūrinčių miesto kelius, išgirdome atsakymą: „Žinoma, būtų paprasčiau, jeigu mūsų kraštą tvarkytų viena įmonė. Tačiau to nepavyksta įgyvendinti jau daugelį metų. Vyriausybė skiria nepakankamai lėšų miesto tvarkymui. Mums trūksta technikos – sniego valymo automobilių. Jeigu bus snieguotas lapkritis ir gruodis, išnaudosime beveik visą tvarkymui skirtą biudžetą. Šiais metais Vyriausybė stipriai apkarpė

mūsų kraštui skirtą biudžetą“.


Straipsnio komentarai

Zita2022-11-27
tai zinoma, laimi konkursus viena kaina, pasiraso simtais tukstanciu didesne, o tada dar ir miesto tvarkyti nesugeba. zmones ant saligatviu slidineja, kaulai luzta, seniunas nieko nemato, viskas gerai. iki ko dasigyvenom, kad tiek toleruojam biurokratu elgesi. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Citizen 2.02022-11-23
Penktadienio naktį iš Klaipėdos į Šilutę važiuojant vietomis plikledis. Porą automobilių griovyje mačiau. Prie pervažų apskritai čiuožykla. Niekur nebarstyta.
Pirmadienio rytas - pilna sniego, kai kurios gatvės itin slidžios. O kelininkai, kaip visada, miegojo.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Patys2022-11-23
Politikai aiskina,kad pigus daiktas ne visada geras.Matosi kaip dirba "Raguvile",ne is geros puses,labai pasyviai,atsipute. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
?2022-11-22
Nuo kada p.Benkunskas vadovauja šilutes automobilių keliams. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar Lietuvoje reikėtų į karo tarnybą šaukti ir moteris?