Po apmaudaus pralaimėjimo pasiektas revanšas!

2022-11-24, Sergėjus Gvildys
„Šilutės“ krepšininkai po pralaimėjimo namuose, Vilkaviškyje pasiekė revanšą.
„Šilutės“ krepšininkai po pralaimėjimo namuose, Vilkaviškyje pasiekė revanšą.
Praėjusią savaitę Nacionalinės krepšinio lygos čempionate buvo užbaigtas pirmasis turnyro ratas ir sužaistos pirmosios antrojo rato rungtynės. Tradiciškai paskutinės baigiamojo rato ir kitos prasidedančio rato kovos vyksta tarp tų pačių komandų, pasikeičiant aikštelėmis. Pamario krašto ekipai, treniruojamai Simono Serapino, turnyro tvarkaraštis čempionato ratų sandūroje nulėmė susikauti su „Perlo“ komanda iš Vilkaviškio.

Neužteko laiko išlipti iš „duobės“

Pirmojo rato paskutiniąsias rungtynes „Šilutė“ žaidė namų aikštelėje. S. Serapino auklėtiniai rungtynių pradžioje, neapsigynę nuo taiklių varžovų atakų, atsiliko septyniolikos taškų persvara. Sugrįžimas į rungtynes įvyko antroje rungtynių pusėje, tačiau svečiai iš Vilkaviškio pergalės nepaleido iš savo rankų. Atkakliai kovojusi „Šilutė“ pralaimėjo rungtynes 69:73 (14:21, 15:25, 18:6, 22:21).

Pamario ekipoje naudingiausiai (24 balai) sužaidė ukrainietis Jevgenij Balaban, kuris pelnė 16 taškų ir atkovojo 8 kamuolius. Rezultatyvumu vėl pasižymėjo kanadietis Jalen Warren, įmetęs varžovams 20 taškų. Julius Liesis pridėjo 10 taškų, Eduardas Targonskis – 8, pataikydamas du tolimus metimus.

Atsirevanšavo Vilkaviškyje

Atsakomosios rungtynės vyko Vilkaviškyje. Išvykoje prie „Šilutės“ prisijungė po ligos atsigavęs amerikietis Joshua Alexander, kuris sužaidė pakankamai solidžiai, pelnydamas 15 taškų ir atkovodamas 7 kamuolius. Toks pastiprinimas įkvėpė S. Serapino ekipą revanšui ir jis buvo pasiektas lygioje ir nuožmioje kovoje. „Šilutė“ parsivežė pergalę iš Vilkaviškio 79:74 (26:24, 22:19, 9:12, 22:19).

Ir vėl rezultatyvumu pamario komandos gretose pasižymėjo J. Warren, per 36 minutes pelnęs 19 taškų. Jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo, perėmė 2 kamuolius bei surinko 16 naudingumo balų. Edgaras Preibys į pergalės kraitį pridėjo 17 taškų, E. Targonskis - 9 taškus ir J. Liesis, pelnęs 7 taškus. Po šių sužaistų rungtynių pamario krašto ekipa turnyrinėje lentelėje užima tvirtą penktąją poziciją. „Šilutės“ sąskaitoje septynios pergalės ir šeši pralaimėjimai.

Artimiausias persekiotojas - Palangos „Kuršiai“ - turi šešias pergales ir aštuonis pralaimėjimus, be to palangiškiai sužaidė vieneriomis rungtynėmis daugiau. Tačiau tai mažai guodžia, nes „Šilutė“ dar turi nukeltas rungtynes su vienu iš lyderių Marijampolės „Sūduva-Mantinga“, kurios planuojamos sužaisti gruodžio 20 dieną.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar Lietuvoje reikėtų į karo tarnybą šaukti ir moteris?