Ir toliau mušami rekordai su Šilutės AB-F „Rambynas“ sūrininkais

2022-11-26, Raimonda Canderienė
Vaikai su malonumu dalyvavo naujo rekordo siekime. R. T. Canderienės nuotr.
Vaikai su malonumu dalyvavo naujo rekordo siekime. R. T. Canderienės nuotr.
Ar kas prisimena, kada Lietuvoje atsirado sūrio dešrelės? Tikriausiai daugeliui atrodo, kad tai įvyko labai seniai, nes šis produktas tapęs mūsų vaikų, o ir suaugusiųjų vienu mėgstamiausiu.

Net nesupranti, kodėl – ar kad išties tai vertingų medžiagų, baltymų, vitaminų šaltinis, ar dar ir dėl to, kad valgydamas patiri šiokią tokią atrakciją? Juk pats plėšymo procesas nuteikia smagiai!

Be to, suvalgęs vieną sūrio dešrelę, esi tarsi išgėręs stiklinę pieno, nes būtent tiek pieno sunaudojama vienos sūrio dešrelės gamybai.

Bet svarbiausia – visi mes mylime savo vaikus, o vaikai... labai mėgsta sūrio dešreles! Nuo pat jų atsiradimo pradžios vaikai jų nori, ir be abejonės, tai geriau ir sveikiau, nei saldainis...

Sūrio dešrelės drąsiai stoja į lyderių poziciją kartu su daržovėmis, vaisiais, grikiais ir žuvų taukais, kuriančiais mūsų vaikų sveikatos rūmą, stiprinančiais imunitetą, regėjimą.

Pradėję gamybą 2002 metais, Pik-Nik sūrio dešrelių gamintojai rekordų idėją subrandino 2011-aisiais, ir jau tais metais pasiekė „Ilgiausios plėšomos sūrio dešrelės“ Lietuvos rekordą – ji siekė 384,92 metro.

- Nors Šilutės miesto 500-ojo gimtadienio proga pasiekti 500 metrų sūrio dešrelės rekordo nepavyko, tačiau šiemet jis buvo viršytas, - šypsosi „Rambyno“ gamybos direktorė p. Renata Rupšienė.

Rekordai su Šilutės AB-F „Rambynas“ sūrininkais mušami be atvangos: 2022 m. sūrio dešrelė pailgėjo iki 699,56 metro.

Nuo 2011 metų vyksta Pik-Nik sūrio dešrelių čempionatai „Pasiplėšom“, kurių metu siekiama kuo greičiau suplėšyti Pik-Nik sūrio dešrelę į 30 lygių dalių.  Greičiausias pasiektas rekordas  yra 2017 m. -  41 sekundė.

O štai penktadienį, lapkričio 18 d., Šilutės Martyno Jankaus pagrindinėje mokykloje ir Pamario progimnazijoje vyko bandymas įrašyti dar vieną rekordą pavadinimu „Masiškiausias PIK-NIK sūrio dešrelės valgymas“ į ,,Rekordų akademijos“ facebook ir Web puslapius bei įtraukti į Lietuvos rekordų duomenų bazę. 1 537 vaikų, mokytojų ir bendruomenės narių vienu metu plėšė ir valgė Pik-Nik sūrio dešreles, kurių šioms varžyboms pateiktas stulbinantis kiekis – 2 600 vnt., o tai yra 52 kg sūrio dešrelių, kurioms sunaudota 550 kg Lietuvos karvučių pieno!

Šniokštė ir ūžė mokyklų kiemai nuo jaunų balsų, nepaisant spustelėjusio šaltuko, kad patvirtintų žinią: Mažosios Lietuvos sostinė Šilutė – ir Pik-Nik sūrio dešrelių sostinė, tai turi žinoti visa Lietuva!


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!