Trečiadienio horoskopas – kovo 18 d.

2015-03-18, ji24.lt
„Fotolia“ nuotr. / Sėkmė
„Fotolia“ nuotr. / Sėkmė

Keliaujame per savaitės dienas ir pasitikime trečiadienį. Sužinokite, ką šiandien jums prognozuoja horoskopas.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien daugiau sužinosite savo vidiniame pasaulyje nei išoriniame. Antraip įsitrauksite į keistus įvykius ir galiausiai suprasite, kad išlipti sausiems iš vandens padės jūsų nuojauta, o ne patarimai iš šalies. Galimas daiktas, kad vakare kai ką sužinosite iš toli gyvenančio asmens ar mokymo įstaigoje. Panašu, kad bus dar ne viena proga sugrįžti prie šios temos.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien pirmiausia sukurkite savo būsimų veiksmų eigą ir jų rezultatus savo vaizduotėje, o tik po to  realybėje. Tokiu būdu dienos pradžioje jums bus atsiųstas visas glėbys idėjų, kaip patobulinti savo veiklą ir paskaninti jos vaisius. O jei jūsų draugai ar bendražygiai ne visiškai supras jūsų idėjas ir dalies jų neparems, vadinasi, jos nepakankamai subrandintos.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Išradingų idėjų šiandien jums netruks, tačiau nerdami į naują veiklą būkite susitelkę, o jei abejojate, devynis kartus pamatuokite arba sprendimą atidėkite. Netruksite įsitikinti, kad galvoje tikra sumaištis, bet ir bandymai remtis racionaliu protu negelbsti. Dar daugiau painiavos paskleis partneriai, manydami, kad jums padeda.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Būtų puiku, jei jums šiandien pavyktų pažvelgti į pasaulį iš paukščio skrydžio. Tai nereiškia, kad turite ruoštis realiam skrydžiui, užtektų žvilgtelėti į viską iš tolimesnės perspektyvos. Tokiu būdu aiškesni galvoje rasis atsakymai. Tik kasdienybė su savo rūpesčiais bus pasiruošusi jus nuolat nuo šių minčių atitraukti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien niekaip nerasite siūlo galo, vyniodami bendrų patirčių kamuolį. Todėl spręsdami, pavyzdžiui, bendrų finansų reikalus, būkite atidūs ne tiek faktams, kiek nuotaikoms ir nuojautoms. O jos bus permainingos: iki pietų besąlygiškai paklusite kitų žmonių valiai, popietę trykšite meile darbui, o vakare – jus trikdys netinkamas atžalų ar mylimo žmogaus elgesys.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Ryte skubėdami kuo daugiau užduočių atlikti, tik save pereikvosite, nes įvesti jums reikalingą tvarką bus nepaprasta. Šalia esančių žmonių pasiūlymai ar elgesys jums kels vilčių ir žadins jūsų lūkesčius. Ar nėra taip, kad jūs save apgaudinėjate, norėdami jiems įtikti? Vakare namiškiai primins, kokių darbų niekaip neatliekate.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Darbo vietoje ar buityje ne viskas bus aišku kaip ant delno. Nepuoselėkite netikrų vilčių, o užduotis atlikdami nestokokite kūrybiškumo ir pagalbos kolegoms, tačiau savo gerumu piktnaudžiauti neleiskite. Popietę sulaukę dovanos ar paramos, vakare skųsit4s informacijos stoka ar trukdžiais nuvykti į jums reikalingą vietą.

SkorpionasSkorpionas

(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Kai kurie iš jūsų net nepastebės, kaip jų vaikai randa būdų iš jūsų pasiimti visą dėmesį ir meilę. Kiti turės daugybę kūrybinių sumanymų, kuriuos išpildyti iki pietų stokosite aiškumo. Vėliau sulauksite palaikymo iš partnerių. Galiausiai suprasite, kad kažko iki pilnos palaimos jums trūksta: lėšų, gabumų, pasiryžimo ar dar kažin ko.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Iki pietų nuolat kažkur skubėsite, o kuo labiau skubėsite, tuo dažniau pavėluosite nei atsirasite laiku. Susikaupimas būtų puikus vaistas, bet jo nei rasti, nei įsigyti šiandien nepavyks. Pokalbiai su namiškiais ar dėl šeimos reikalų gali dar labiau viską supainioti. Papuoškite namus ar darbo vietą ir neįkyrėkite kitiems su savo reikalavimais.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien nežinosite, kuo patikėti, bet vis tiek tikėsite. Tiesa ta, kad informacija, kurią girdėsite, bus stipriai pagražinta. Iki pietų paraginti ką nors įsigyti, verčiau neskubėkite. Popietė tokiems veiksmams tiks labiau. Vakare prisiminimai ar kiti praeities vaiduokliai jums trukdys tinkamai susitarti su aplinkiniais.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Ryte nusprendę, kad išaušo pati tinkamiausia diena užsiimti nauja veikla, truputėlį suklysite. Užuot tinkamai startavę, paprasčiausiai sudrumsite vandenis. O kad finansų pasaulyje tikra painiava, jūs turbūt neprieštarausite. Racionalių sprendimų rasti bus sunku, todėl teliks klausytis širdies. Vakare turėsite kažką nemalonaus atlikti dėl draugų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien nesiverždami į pirmaujančiųjų gretas, laimėsite kur kas daugiau, net jei tas laimikis jums visai neplanuotas ar nereikalingas. Visa bėda ta, kad, regis, norėsite to, ko negalėsite turėti. O tai, kas padėta prieš akis, jūsų nedžiugins. Užuot ko nors tikėdamiesi iš kitų, atraskite savyje galių, kuriomis dabar galite pasidalinti su pasauliu.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?