Į Prezidentūrą iškeliauja šiltų linkėjimų kupini Klaipėdos rajone gaminti nameliai

2022-11-30
Likę nameliai pasilieka Savivaldybėje.
Likę nameliai pasilieka Savivaldybėje.
Prezidentūros eglę papuoš ir Klaipėdos rajono gyventojų rankomis kurti kalėdiniai nameliai. Net 12 rajono ugdymo, socialinių ir kultūros įstaigų atsiliepė į pirmosios šalies ponios Dianos Nausėdienės kvietimą prisijungti prie akcijos „Jaukūs namai“.

<t>Priekulės socialinių paslaugų centras, Viliaus Gaigalaičio globos namai, Vėžaičių bendruomenės vaikų dienos centras, Gargždų lopšelis-darželis „Naminukas“, Priekulės vaikų lopšelis-darželis, bendruomenė „Priekulės ainiai“, Gargždų lopšelis-darželis „Saulutė“ , Kretingalės kultūros centras, Klaipėdos rajono Jono Lankučio viešoji biblioteka, Gargždų socialinių paslaugų centras, Slengių mokykla-daugiafunkcis centras ir Dituvos pagrindinė mokykla pagamino daugiau nei 120 spalvingų kalėdinių namelių, o juos į Prezidentūrą, kaip ir pernai, pristatys Klaipėdos rajono savivaldybė.

Prezidentūros prašymu, 25 išskirtiniai, originalūs rankų darbo nameliai iš vilnos puikuosis ant kalėdinės Prezidentūros eglės, o vėliau bus padovanoti tiems, kuriems šiuo metu namų šilumos trūksta labiausiai.

Likę nameliai pasilieka Savivaldybėje. Jais bus puošiamos vidaus erdvės kalėdiniu laikotarpiu.

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar reikėtų siųsti Lietuvos karius į Ukrainą?