Gruodžio mėnesį policijos pareigūnai vykdys prevencines priemones

2022-12-01, taurage.policija.lrv.lt

Policijos pareigūnai, užtikrindami eismo saugumą, gruodžio mėnesį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamojoje teritorijoje vykdys prevencines priemones.

Gruodžio 1-3 d. vyks pėsčiųjų, dviračių vairuotojų kontrolė – tamsiuoju paros laiku, matomumą gerinančių saugos priemonių (atšvaitų, ryškiaspalvių liemenių su šviesą atspindinčiais elementais ir kt.) naudojimas.

Gruodžio 5-11 d., gruodžio 24-27 d. ir gruodžio 30-31 d. bus vykdoma vairuotojų, įskaitant dviračių ir elektrinių paspirtukų, blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų kontrolė.

Gruodžio 13-16 d. pareigūnai stebės ar vairuotojai sustoja prieš pėsčiųjų perėjas, kai to reikalaujama pagal taisykles.

Gruodžio 19-21 d. vyks vairuotojų veiklos, nesusijusios su vairavimu, kontrolė (naudojimasis mobiliojo ryšio priemonėmis vairuojant neturint laisvų rankų įrangos).

Vairuotojai, žiemos metu pasirinkite ne leistiną, o saugų greitį, laikykitės didesnio nei įprasta saugaus atstumo ir nedarykite staigių manevrų.

Pėstieji, pasipuoškite atšvaitu ir per gatvę eikite, tik įsitikinę, kad automobilis sustojo, nes stabdantis automobilis gali slysti. 

Linkime saugaus kelio!


Straipsnio komentarai

Senis2022-12-01
Nieko naujo.
Tai vadinasi, kad dirbs savo tiesiogini darba, kuri privalo atlikti kiekviena diena.
Ar buhalteris skelbiasi, kad pildys kokia nors deklaracija. Ne. Tai kodel policininkai tai daro??
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kiek Jums tenka laukti vizito pas šeimos gydytoją?