E. sąskaitos – saugi ir greita alternatyva popierinėms sąskaitoms

2022-11-20

Popierinių sąskaitų faktūrų tvarkymas reikalauja rankinio darbo bei taip didina darbo krūvį. Popierinių sąskaitų pasimetimas, dokumentų lentynos bei rankinio darbo krūvis – viso to galima išvengti su skaitmeniniu sąskaitų faktūrų valdymu. Internetinė sąskaitų valdymo platforma užtikrins lengvą apskaitos darbo procesą, kadangi galėsite vienoje vietoje gauti, tvarkyti, archyvuoti, kurti ir išsiųsti sąskaitas.

Pirmas žingsnis – atsisakykite popierinių sąskaitų

Dauguma verslų kasdien popierines sąskaitas į sistemą suvedinėja rankiniu būdu, klaidos tikimybė yra neišvengiama. Šie nesklandumai prailgina darbo procesą, todėl naujai besikuriančios įmonės dažniau renkasi skaitmenines platformas, kurios padeda kurti efektyvesnius darbo procesus. Skaitmenizuotos sąskaitų tvarkymo platformos, kurios turi integruotas mobiliąsias programėles, suteikia galimybę pirkimo kvitus, sąskaitas ir kitus reikalingus dokumentus įkelti tiesiai iš mobiliojo telefono. Dokumente esanti informacija ir duomenys automatiškai atpažįstami ir įtraukiami į tinkamus laukus, naudojant optinį simbolių atpažinimą. Visos e. sąskaitos archyvuojamos vienoje platformoje, todėl galėsite atlikti greitą jų paiešką bet kuriuo metu bei išvengsite pasimetusių kvitų ar sutarčių. Tinkamas apskaitos skaitmeninimo sprendimas gali įmonei sutaupyti daug laiko, vietos ir sumažinti rūpesčių naštą. Naudodami skaitmenizuotą sąskaitų tvarkymo platformą, būsite užtikrinti tiksliu bei sklandžiu finansinių duomenų perdavimu.

Patogus e. sąskaitų apmokėjimas ir stebėjimas

Vienas iš skaitmenizuotos apskaitos tvarkymo platformos privalumų – mokėjimų integracija, kuri automatizuoja darbą. Jums nebereikės nurodyti pavedimo duomenų: mokėjimo sumos, paskirties, sąskaitos numerio ir lėšų gavėjo. Skaitmenizuota apskaitos tvarkymo programa viską atlieka automatiškai. Skaitmenizuotose sąskaitų tvarkymo sistemose galėsite susieti visas savo banko sąskaitas ir matyti jų likučius ir išrašus. Įdiegdami į e. sąskaitą „apmokėti“ mygtuką, suteiksite klientui galimybę vos kelių mygtukų paspaudimais apmokėti sąskaitą. Taip pat galėsite stebėti e. sąskaitų apmokėjimo būseną bei sąskaitas, kurių apmokėjimo terminas artėja.

E. sąskaitos – patogi alternatyva popierinių sąskaitų tvarkymui. Skaitmenizuota apskaitos tvarkymo platforma ne tik įneš daugiau tvarkos į jūsų darbo procesus, bet ir padės sutaupyti daug laiko. Skaitmeninis sąskaitų tvarkymas didina skaidrumą, dokumentų pasiekiamumą atsakingiems asmenims bei mažina klaidų tikimybę.

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!