Atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl įtariamos korupcijos Šilutės rajono savivaldybėje

2022-12-07, silute.lt

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Klaipėdos valdybos pareigūnai, vadovaujami Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorų, atlieka ikiteisminį tyrimą dėl įtariamos sisteminės korupcijos Šilutės rajono savivaldybėje.

Vakar sulaikytas Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorius Virgilijus Pozingis, jam pareikšti įtarimai dėl kyšininkavimo. Taip pat vakar sulaikyti 2 privačių bendrovių vadovai, vienam iš jų pareikšti įtarimai dėl papirkimo, kitam – dėl papirkimo ir dokumentų klastojimo.

Siekiant surinkti tyrimui reikšmingus duomenis, atliekami suplanuoti tyrimo veiksmai, vakar atliktos kratos Šilutės rajono savivaldybėje, kitose tyrimui reikšmingose vietose.

Siekiant nepakenkti tyrimo eigai, detalesnė informacija apie tyrimą kol kas nėra teikiama. Informacija apie atliekamą ikiteisminį tyrimą bus pateikta rytoj spaudos konferencijos metu, apie jos laiką ir vietą informuosime papildomai.

Vadovaujantis nekaltumo prezumpcija, asmenys yra nekalti, kol teismas neįrodė jų kaltės.

Bendra STT ir Prokuratūros informacija.


Straipsnio komentarai

Antanas2022-12-07
Laikas parodys..... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
OOOOOOOOOOOOO2022-12-07
KUR GARSIOJI ŠILUTĖS VANAGŲ UŽTARĖJA LIJANA IR ŠITA JUK VISIEM LAIŽO KOJAS Komentaras patinka Komentaras nepatinka
JUK METŲ GALAS TURI PARODYT KAD TIPO DIRBA ĮSTAIGOS 2022-12-07
IR KAS IŠ TO PER KITAS DURIS PALEIS AR VIENAIS METAIS NE TAIP BUVO KAI TRIJULĘ SULAIKĖ , TIK NUO KADA VARNAS VARNUI AKĮ KIRTO , MATOT ŠILUTĖS ,,,,PUTINĄ SULAIKĖ ''' AR ILGAM , Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Pilietis 2022-12-07
Na ir kuom čia baigsis jug ta stt neįgali tvarkytis su žulikais ,paleis ir dar atsiprašys Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Jei turite šiek tiek laisvo laiko, kas jums labiau patiktų?