Pagėgių policijos pareigūnų laimikis – 848 pakeliai kontrabandinių cigarečių

2015-03-18, Tauragės AVPK informacija

2015 m. kovo 17 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pagėgių policijos komisariato pareigūnai sulaikė asmenį, kurio namuose buvo laikomi 848 pakeliai kontrabandinių cigarečių.

Tikrindami gautą informaciją dėl galimai neteisėtai laikomų akcizais apmokestinamų prekių, Pagėgių savivaldybės Stoniškių seniūnijos gyventojos namuose pareigūnai rado didelį kiekį cigarečių paženklintų ne Lietuvos Respublikoje nustatyto pavyzdžio banderolėmis, kurių vertė viršija 57 MGL. Gyvenamosiose patalpose su tikslu realizuoti 59 metų pilietė laikė 848 pakelius kontrabandinių cigarečių, iš kurių 202 pakeliai ,,FEST 7‘‘ ir 40 pakelių ,,FEST‘‘ su Baltarusijos Respublikos banderolėmis bei 140 pakelių ,,MARLBORO LIGHT‘‘ ir 466 pakeliai „DIABLO OTRO“ su Rusijos Federacijos banderolėmis. 
Už tokį pažeidimą, kai neteisėtai laikomų, gabenamų, naudotų ar realizuotų prekių vertė viršija penkiasdešimt minimalių gyvenimo lygių (MGL), – asmeniui gresia bauda nuo dviejų tūkstančių aštuonių šimtų devyniasdešimt šešių iki penkių tūkstančių septynių šimtų devyniasdešimt dviejų eurų su šių prekių konfiskavimu. 
Policija ragina gyventojus apie jiems žinomus neteisėtus akcizais apmokestinamų prekių laikymo, gabenimo ar pardavimo atvejus pranešti: 
• Policijos budėtojų telefonu (8 446) 20 270; 
• Anoniminiu policijos pasitikėjimo telefonu (8 446) 61 952.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?