Žinios iš seniūnijų

2022-12-11, Regina RENČELIAUSKAITĖ

Gardamo seniūnė Birutė Pocevičienė atsisakė teikti informaciją  „Šilokarčemai“

Katyčių seniūnė Gražina Kungienė atsisakė teikti informaciją „Šilokarčemai“

Šilutė kuopia sniego lavinas

Šilutės seniūnas Raimondas Steponkus minėjo, jog pagrindiniai darbai yra akivaizdūs – tai sniego valymas. Dėl neįtikėtinos kritulių gausos, keliai ir šaligatviai yra valomi nuo ketvirtos valandos ryto. Pirmiausia valomi vaikų darželių, mokyklų, ligoninės privažiavimo keliai. Pirmoje savaitės pusėje dirbo dešimt kelių  valymo automobilių. Visi dirba be perstojo, nes tai pagrindinis seniūno rūpestis.

Rusnės šeimininkė pati kasa sniegą

Seniūnė Dalia Drobnienė „Šilokarčemos“ buvo užklupta kasanti sniegą. Seniūnė sakė, jog galima kasti sniegą nuolatos, nes nenustoja snigti. D. Drobnienė pažymėjo, jog svarbiausia dabar atkasti požeminius atliekų konteinerius, kad žmonės galėtų prieiti. Antradienį vyko kasmetė senjorų popietė, kurios metu senjorai buvo vaišinami skanėstais. Gruodžio 16 dieną vyks eglutės įžiebimas.

Usėnų seniūnas: sensacijų nebus

Po savaitgalio keliai išvažiuojami, valomi ir tvarkomi, sakė Usėnų seniūnas Algirdas Rauktys. Tačiau pabrėžė, jog tegul žurnalistai sensacijų nelaukia, nes jų nebus.  Gruodžio 17 dieną bus įžiebiama eglutė.

Juknaičiai smagiai šventė kalėdinį eglutės įžiebimą

Seniūnas Alfredas Gaubys pasidžiaugė, jog praėjusį šeštadienį įvyko eglutės įžiebimas, į kurį susirinko didelis būrys žmonių. Vietiniai prekeiviai pardavinėjo savo gamybos dirbinius ir skanėstus. Juknaičius aplankė ir Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis. Šiuo metu vyksta intensyvūs sniego valymo darbai. Nors sniego daug, tačiau keliai išvažiuojami ir yra patenkinamos būklės.

Saugos ruošiasi šventei

Pasak Saugų seniūno Arvydo Stonio, seniūnija gyvena kalėdinės eglutės įžiebimo nuotaikomis, šventė vyks gruodžio 15 dieną. Kaip ir visos seniūnijos, Saugos kovoja su sniegu, keliai valomi nuo ryto iki vakaro, gyventojai skambina ir prašo pagalbos atkasti kelius į jų gyvenamuosius namus.

Vainutas įžiebė Kalėdų eglę.

Miestelio seniūnas Vitalijus Mockus sakė, jog keliai išvažiuojami, valomi nuo ankstaus ryto, kol kas nebuvo jokių automobilių avarijų ar traumų. Penktadienį, gruodžio 9 dieną, vyko eglutės įžiebimas, dalyvavo apie šimtą žmonių, buvo atvažiavęs Šilutės teatras.

Žemaičių Naumiestis džiaugiasi gavęs kalėdinę eglę iš Šilutės

Žemaičių Naumiesčio seniūnijos viešojo administravimo specialistė Vaidilutė Dūdienė dėkoja šilutiškei Onai Kibickienei, kuri šiemet padovanojo miesteliui pačios užaugintą kalėdinę eglutę. Miestelis jau papuošė žaliaskarę ir laukia jos įžiebimo gruodžio 15-ąją. V. Dūdienė sakė, jog keliai valomi nuo savaitgalio ir nėra prasčiausios būsenos palyginti su kitais rajonais.

Švėkšnos gyventojai kasa sniegą net nuo namo stogų

Seniūnas Alfonsas Šeputis pasakojo, jog miestelis kasdien kovoja su sniegu. Jis valomas net tris kartus per dieną. Dirba trys transporto priemonės. Gyventojai susirūpinę dėl apsnigtų stogų. Daug kur sniego storis ant stogų siekia 40 centimetrų. Už Švėkšnos yra nuvirtęs medis, tai dabar daug vargo dėl jo.

Kintiškiai vargsta dėl prasto oro

Gruodžio 9 d. vakarą įvyko baigiamasis Vydūno šviesos festivalio renginys - eglutės įžiebimo šventė. Labiausiai džiaugėsi vaikai, nes gavo daug dovanų nuo Kalėdų Senelio. Kintai, kaip ir visos seniūnijos, kenčia dėl didelio sniego kiekio ir laukia geresnių orų.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!