Maisto papildai suaugusioms, brandaus amžiaus, nėščioms ar krūtimi maitinančioms moterims – kaip išsirinkti tinkamus?

2022-12-27, Pranešimas spaudai

Vaistinių lentynose ir internetinėse parduotuvėse rasite daugybę maisto papildų variantų, tačiau sukate galvą, kurie iš jų yra tinkamiausi moterims? Turėtumėte žinoti, kad dailiosios lyties poreikiai šiek tiek skiriasi nuo vyrų. Tad kaip moteriai išsirinkti gerą ir jai tinkantį maisto papildą, o gal užteks ir „paprastų klasikinių multivitaminų“? Skaitykite šį straipsnį ir sužinosite pagrindinę informaciją apie vitaminus.

Kas yra maisto papildai?

Maisto papildai, dažnai dar žinomi kaip įvairūs vitaminai ir kitos maistinės medžiagos – tai didelė grupė būtinų junginių, reikalingų viso organizmo funkcionavimui. Jūsų mitybos racione neturi trūkti būtiniausių maisto medžiagų bei vitaminų, todėl maisto papildai iš esmės tam ir yra skirti.

Iš maisto papildų išskiriant vitaminus, šių rinkoje taip yra didelis pasirinkimas. Vitaminų dažnai organizmas pats nepajėgia pasigaminti tiek, kiek reikia tinkamam visų gyvybinių organų funkcionavimui.

Trumpai apie vitaminus:

  • vitaminas C palaiko imuninę sistemą ir imunitetą,

  • vitaminas D užtikrina optimalų kalcio ir fosfatų kiekį, kuris yra svarbus kaulams; vitaminas K čia taip pat yra svarbus,

  • B grupės vitaminai teigiamai veikia nervų sistemą, o dalis jų – plaukų bei nagų augimą, kas ypač aktualu moterims.

Be to, reikėtų paminėti ir kitus, pavyzdžiui, vitaminus A ir E, kurie yra antioksidantai ir saugo nuo laisvųjų radikalų veiklos. Paprasčiausias vitaminų skirstymas yra: vandenyje tirpūs, t.y. B grupės vitaminai ir askorbo rūgštis, bei riebaluose tirpūs vitaminai.

Vitaminai yra būtini tinkamam organizmo funkcionavimui. Jie palaiko daugelio organų ir sistemų, tokių kaip imuninė sistema, veiklą, padeda palaikyti sveikus kaulus ir gaminti raudonuosius kraujo kūnelius. Tai būtinas bet kokios įvairios mitybos elementas!

Kaip išsirinkti tinkamus maisto papildus moterims?

Papildai moterims iš stipriausias.lt gali būti įvairių pavidalų: tabletės, kapsulės, milteliai ir pan. Kiekviena moteris turėtų išsirinkti tokius maisto papildus, kurie būtų patogūs vartoti būtent joms.

Maisto papildų pirkimas iš specializuotų parduotuvių užtikrina prekės kokybę, todėl nesijaudinkite - jūsų įsigyti maisto papildai padės jums pasiekti norimų rezultatų. Būkite gražios, sveikos ir kupinos energijos!


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!