„Samsung" televizoriai - naujausios technologijos, užtikrinančios nuostabų vaizdą ir garsą

2022-12-28, Pranešimas spaudai

Samsung televizoriai - patikima, novatoriška garsaus Pietų Korėjos prekės ženklo technologija. Bendrovės gaminiai populiarūs dėl aukštos kokybės, technologinio "įdirbio" ir prieinamos kainos. Ypatingą dėmesį prekės ženklo inžinieriai skiria ryškiam ir tikroviškam vaizdui, taip pat ilgalaikiam sklandžiam prietaisų veikimui. Todėl pirkėjas gauna neįtikėtiną multimedijos centrą, pasižymintį plačiu funkcionalumu ir dideliu patikimumu.

Kurį "Samsung" televizorių turėčiau įsigyti?

Gamintojas siūlo "Samsung" televizorius, kurių įstrižainės dydis yra nuo 24 iki 98 colių, t. y. atitinkamai 61 ir 249 cm. Renkantis ekrano dydį patartina atsižvelgti į žiūrėjimo atstumą ir montavimo būdą. Kad būtų lengviau išsirinkti, prietaisai suskirstyti į kategorijas pagal paskirtį - vaikų ar virtuvės, svetainės ar miegamojo, namų kino ar dizainerių televizorių. Apytikslis atstumas, kuriuo galima patogiai ir saugiai žiūrėti vaizdo įrašus, yra trijų ekrano įstrižainių dydžių.

Pagrindiniai "Samsung" televizoriaus pasirinkimo kriterijai yra kaina, tipas, serija, matricos tipas, ekrano raiška, funkcijos, imtuvai, jungtys ir kitos savybės. "Samsung" televizoriai yra šių tipų: 

QLED - kvantinių taškų šviesos diodų (Quantum dot LED) skystųjų kristalų ekrano technologija pasižymi puikiu ryškumu, sodrumu ir kontrastu bei gerokai mažesnėmis energijos sąnaudomis.

LCD matricos foninio apšvietimo LED technologija užtikrina aukštą ryškumo ir kontrasto lygį, technologija naudoja mažiau energijos.

Galite įsigyti "Samsung" televizorių su HD (1366x768), "Full HD" (1920x1080), "4K Ultra HD" (3840x2160) ir 8K (7680x4320) raiška. Kuo didesnė šio parametro vertė, tuo daugiau pikselių sudaro vaizdą. Todėl, esant tam pačiam ekrano dydžiui, vaizdo detalumas ir sklandumas yra didesnis, kai pikselių tankis yra didesnis.

Ši technologija pagrįsta QLED matrica. Jis pagrįstas kvantiniais taškais - kristalais, kurie švyti veikiami elektros srovės arba šviesos. Priklausomai nuo dydžio ir naudojamos medžiagos, taškai skleidžia skirtingas spalvas ir sukuria vientisą vaizdą. Kūrėjai teigia, kad jis sunaudoja penkis kartus mažiau energijos nei įprastiniai LCD ekranai, o pagal tarnavimo laiką lenkia OLED matricas. Be to, tai sumažina gamybos sąnaudas, palyginti su LCD ir OLED ekranais.

"Samsung" televizorių serija

Mūsų kataloge galite pasirinkti ir įsigyti "Samsung" televizorių iš šių serijų:

Ketvirta. Didelis biudžetinių prietaisų, kurių ekrano raiška 1366x768 taškų, asortimentas. Įrenginiai skirti įvairių šiuolaikinių formatų vaizdo įrašams peržiūrėti. "Smart TV" platformos modeliuose yra daug integruotų programų, galima prijungti fotoaparatą, planšetinį kompiuterį ir kitus įrenginius. Galingas dviejų branduolių procesorius užtikrina efektyvų įrangos veikimą daugiafunkcinėje aplinkoje. Jame galima patogiai žiūrėti televizijos programas ir naršyti internete.

Penktoji. Vartotojo patirtis panaši į ankstesnės serijos modelių, tik ekrano raiška padidinta iki 1920x1080. Dėl didelio pikselių tankio šios serijos "Samsung" "Full HD" televizoriai pasižymi geresne vaizdo kokybe ir didesniu vaizdo detalumu. Naujos funkcijos virtualiąją realybę paverčia dar ryškesne, gyvesne ir įdomesne.

Šešta. Verslo klasės prietaisai, pasižymintys plačiu funkcionalumu ir pagrindiniu "pažangių" technologijų rinkiniu. Didelė 4K 3840x2160 ekrano skiriamoji geba ir "Wide Color Enhancer 2" spalvų gama užtikrina įspūdingą bet kokio turinio kokybę. Be to, "išmanioji" technologija turi galingą procesorių, visus palydovinius imtuvus ir patobulintus žemyn nukreiptus garsiakalbius.

Septyni. Unikali ir naujoviška technologija, kurios galimybės neribotos. Didžiausia įrenginių skiriamoji geba padidėjo iki 8K. Šią seriją sudaro dviejų tipų įrenginiai - įprasti LCD modeliai ir įrenginiai su QLED technologija. Skydelių ekrano raiška yra 4K (3840x2160) arba 8K (7680x4320). Kai kuriuose septintosios serijos modeliuose yra unikali integruota spalvų pagerinimo parinktis - "WideColorEnhancer plus".

Aštuntoji. "Samsung" VIP klasės Q800 televizoriui su 8K raiška suteiktas pažangiausias techninis užpildymas ir funkcijos. Palyginti su ankstesnės serijos įrenginiais, juose yra daugiau šviesos diodų, skirtų matricos foniniam apšvietimui, ir didesnė PQI vertė. Dažnis padidėjo nuo 800 Hz iki 1000 Hz. Bendrovė pristatė aštuntąją seriją su originalaus dizaino 49-82 colių įstrižainės ekranais. Yra valdymo balsu arba gestais funkcija.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kiek Jums tenka laukti vizito pas šeimos gydytoją?