Pareigūnai tikrino pirotechnikos priemonių pardavėjus

2022-12-30, taurage.policija.lrv.lt

Artėjant Naujiesiems metams, pirotechnikos gaminių galima įsigyti kone kiekviename prekybos centre ar specializuotose, visus metus veikiančiose parduotuvėse.

Visiems pirotechnikos gaminių prekybininkams yra taikomi griežti reikalavimai, todėl Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai kartu su priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnais tikrino kaip yra laikomasi šių taisyklių.

Patikrinimų metu nustatyta, kad ne visi pirotechnikos priemonių prekybininkai, prekybos vietose, laikosi priešgaisrinę saugą reglamentuojančių teisės aktų reikalavimų - netinkamai sandėliuoja pirotechnikos gaminius, nepasitikrina gesintuvo galiojimo termino. Su visais smulkius pažeidimus padariusiais asmenimis pravesti prevenciniai pokalbiai.

Siekdami, kad šventės gyventojams paliktų tik gražius atsiminimus, o ne skaudžias patirtis, policijos pareigūnai ir toliau aktyviai vykdys civilinių pirotechnikos priemonių laikymo, naudojimo ir prekybos kontrolę. Dėmesys bus telkiamas ne tik į fizines prekybos vietas, bet ir į prekybą internetinėje erdvėje.

Būkite itin atsargūs bandydami įsigyti pirotechnikos priemones!


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar Lietuvoje reikėtų uždaryti rusakalbių mokyklas?