FONDAS JANUKONIS ir „Mano BŪSTAS“ su artėjančiomis šventėmis pasveikino globojamus vaikus

2022-12-29

Jau tampa gražia tradicija, kad Šilutės „Vaiko gerovės ir globos centro“ globojami vaikai prieš žiemos šventes sulaukia svečių su kalėdinėmis dovanėlėmis. Ir šiemet, artėjant Kalėdoms, į vaikų globos šeimų duris pasibeldė bendrovės „Mano BŪSTAS“ darbuotojai su Fondas Janukonis ir „Mano būstas“ dovanomis.

„Atliekame ne tik formalias ir tiesiogines savo pareigas rūpintis daugiabučių namų priežiūra. Siekiame aktyviai dalyvauti ir socialiniame mūsų miesto ir rajono žmonių gyvenime. Tikrai ne kiekvienas šiandien turi galimybę džiaugtis artėjančiomis šventėmis, ne kiekvienas sulaukia dėmesio“, – sako „Mano BŪSTO“ regiono vadovas Marius Šiaulys, aplankęs visas tris Šilutės rajono savivaldybėje esančias vaikų globos šeimynas.

Dovanėles vaikams „Mano BŪSTAS“ suruošė drauge su labdaros bei paramos „Fondu Janukonis“.

Anot M. Šaulio, šiemet, kaip ir praėjusiais metais, būtent nuoširdus dėmesys labiausiai pradžiugino mažuosius šilutiškius.

„Ne dovana ar saldainis, o geras žodis, palaikymas ir šypsena yra svarbiausia globojamiems vaikams. Žinoma, dovanos ir saldainiai – taip pat geras dalykas. Dalindamiesi ir patys kasmet gauname pačių geriausių emocijų, iš kurių ir susideda kalėdinė nuotaika“, – šypsosi M. Šiaulys. 

Vis tik, šiais metais ir vaikučiai su globos šeimų kolektyvais nustebino „Mano Būstas“ darbuotojus – įteikė vaikučių pagamintus šventinius atvirukus ir jų pačių keptus saldumynus.

Artėjant šventėms, „Mano BŪSTAS“ pradžiugino ne tik mažuosius šilutiškius. „Fondas Janukonis“, bendrovė „Mano Būstas“ ir Šilutės rajono savivaldybė pasirūpino, kad šiltomis Lietuvos ir Ukrainos vėliavų spalvomis suspindėtų Geltonasis tiltas, kaskart džiuginantis praeivių akį.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!