Šilutės parduotuvėje „Dobilas“ įteikti kalėdinio žaidimo prizai

2023-01-14, Regina RENČELIAUSKAITĖ

Penktadienį, sausio 6-osios rytą, UAB „Šilutės Prekyba“ parduotuvėje „Dobilas“ įteikti prizai kalėdinio žaidimo laimėtojams. Visi aštuoniolika laimingųjų buvo patenkinti įspūdingais prizais – šaldytuvu, viryklėmis, lygintuvais, dulkių siurbliais, mikrobangėmis krosnelėmis, antklodėmis ir dar daugybe kitais buityje reikalingais daiktais.

Šis konkursas vyko jau penkioliktą kartą ir prizų bei rėmėjų kasmet vis daugėja. Norėdami dalyvauti loterijoje pirkėjai turėjo tiesiog įsigyti prekę, pažymėtą vienu iš akcijos rėmėjų logotipu ir to pirkinio čekis iškart  dalyvavo loterijoje. Iš viso 2022 metais žaidime dalyvavo 9 347 čekiai.

Prizus laimėjo ne tik šilutiškiai, bet ir pagėgiškiai. Viena iš laimėtojų buvo nuo karo negandų į Lietuvą pabėgusi ukrainietė Anželika Vinokurova, gyvenanti Tauragėje. Ji prekę, pažymėtą loterijos lipduku, nusipirko atsitiktinai svečiuodamasi Stoniškiuose. Laimėtos antklodės moteris atvyko atsiimti su mažamečiais sūneliu ir dukryte. UAB „Šilutės prekyba“ direktorius Egidijus Kuzminskas ukrainietę taip pat apdovanojo papildomu simboliniu prizu - šiais metais Estijoje išleista dviejų eurų moneta, ant kurios vienoje iš pusių išgraviruota „SLAVA UKRAINI“ bei įteikė vaikučiams raktų pakabuką su Naujųjų kiškio metų simbolika.

Pakalbinta moteris buvo labai laiminga laimėjusi vertingą prizą ir pagerbta reikšminga dovana. Visi konkurse dalyvavę ir prizus laimėję nugalėtojai liko maloniai nustebinti, pažadėjo ir kitais metais apsipirkinėti UAB „Šilutės prekyba“ parduotuvėse.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kiek Jums tenka laukti vizito pas šeimos gydytoją?