Iš Šiaulių – su taurėmis

2023-01-20
Iš kairės: trišuolio rungties nugalėtojas R. Leikus, 1 000 m bėgimo antros vietos laimėtoja D. Sidaravičiūtė, 1 000 m bėgimo nugalėtojas K. Budvytis ir antros vietos laimėtojas sprinteris R. Mačiulaitis.
Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai jaunučiai (14 m. ir jaunesni) šių metų sezoną sėkmingai pradėjo sausio 5 dieną Šiaulių miesto atvirose taurės varžybose. Trenerės Linos Leikuvienės auklėtiniai iškovojo 4 taures, iš kurių dvi – čempionų.

Varžybos vyko lengvosios atletikos ir sveikatingumo centro manieže. Dalyvavo Šiaulių, Šiaulių rajono, Alytaus, Marijampolės, Radviliškio, Kelmės, Skuodo, Šilutės lengvosios atletikos ateitis. Konkurentų į prizines vietas netrūko. Šilutiškiai pasirodė deramai.

Trišuolio rungties čempionu tapo Regimantas Leikus, pirmu bandymu nušokęs 12,02 m. Kiti penki jo bandymai buvo mažiau sėkmingi. 1 000 metrų bėgimą laimėjo Kostas Budvytis, aplenkęs Marijampolės atstovą Airidą Simanavičių. Kostas distanciją įveikė per 3:06,19 min., Airidas – per 3:09,97 min. Trenerė L. Leikuvienė buvo patenkinta ir Džiugos Sidaravičiūtės startu, kuri 1 000 metrų distancijoje finišavo antra. Jos laikas – 3:40,46 min. Pirmą vietą užėmė Paulina Sabaliauskaitė (Tytuvėnai) – 3:40,30 min. Trečia liko Luknė Šlekytė (Marijampolė) – 3:42,88 min.

Šilutiškis sprinteris Rokas Mačiulaitis, bėgęs 60 metrų barjerinį bėgimą, finišo liniją kirto antras, o pirmas finišavo Tadas Aninkevičius (Šiauliai). Čempiono rezultatas – 9,02 sek., Roko – 9,60 sek. 600 metrų bėgusi Uršulė Nausėdaitė šį kartą tenkinosi 9 vieta. Ji distanciją įveikė per 2:18,99 min.