Į Pagėgius atvyksta Živilė Pinskuvienė: kvies palaikyti Kęstą Komskį ir komandą

2023-01-20

Jau rytoj, šeštadienį, 14.00 val., į Pagėgių kultūros centrą atvyks viena iš Lietuvos regionų partijos lyderių, Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Šalyje populiari politikė, kaip ir buvęs Pagėgių meras Kęstas Komskis, savivaldos rinkimuose dalyvauja kartu su Lietuvos regionų partija, kurios pagrindinis kursas – stiprūs regionai, stipri Lietuva. Į Pagėgius atvykstanti Ž. Pinskuvienė pristatys partijos nuostatas savivaldos rinkimams, atsakinės į žmonėms rūpimus klausimus bei kvies rinkimuose palaikyti savo kolegą Kęstą Komskį ir Lietuvos regionų partijos komandą Pagėgiuose.

Bus pristatomas planas Pagėgiams

Savo ruožtu K. Komskis susitikimo metu pristatys savo komandos narius bei programą Pagėgiams. Kaip teigiama pranešime, yra parengtas didelis ir aiškus planas Pagėgių kraštui, apimantis visą savivaldybės teritoriją bei įvairias socialines grupes.

„Taip, mes su komanda daug dirbome, kad paruoštume didelį ir aiškų planą visam Pagėgių kraštui. Manau daugelis nustebs, nes parengėme ne šiaip rašinėlį su bendromis tezėmis kaip „gyvensime geriau“ ar „sieksime“, „bandysime“ taip toliau ir panašiai. Prie mūsų plano Pagėgiams ne vieną mėnesį dirbo savo sričių specialistai - architektai, žemės ūkio srities specialistai, inžinieriai, pedagogai, sveikatos specialistai, turizmo specialistai, bendruomenių atstovai, pavieniai gyventojai ir daugelis kitų. Todėl šiandien atsakingai galiu pareikšti, jog esame puikiai pasiruošę ne tik rinkimams, bet ir ateinančiai kadencijai. Šeštadienį viešai pristatysime savo išsamų planą bei viziją Pagėgiams. Taip pat pristatysime ir mūsų puikią komandą, kuri tą planą įgyvendins.

Tad, kviečiu visus Pagėgiams neabejingus žmones dalyvauti susitikime su mūsų komanda ir puikia lydere Živile Pinskuviene. Džiaugiuosi, kad ši politikė yra mūsų atstovaujamos partijos lyderė, ji yra puikus įrodymas, kad regionai klestėti gali! Iki susitikimo šeštadienį ”,-  kvietė K. Komskis.

Susitikimas vyks Pagėgių kultūros centre šeštadienį, sausio 21 d., 14.00 val.  Įėjimas nemokamas ir atviras.

 

Politinė reklama bus apmokėta iš specialiosios Lietuvos regionų partijos rinkiminės sąskaitos. Užs. Nr. 2023/01/20-02.


Apklausa
Ar Lietuvoje reikėtų į karo tarnybą šaukti ir moteris?