Dvi šventės vienu metu – ir jubiliejinis gimtadienis, ir garbingas apdovanojimas

2015-03-22, Stasys BIELSKIS
Pasižymėjimo ženklą „Už nuopelnus“ Vaclovui Kasnauskui įteikė Pagėgių policijos komisariato viršininkas Artūras Mikalauskas.
Pasižymėjimo ženklą „Už nuopelnus“ Vaclovui Kasnauskui įteikė Pagėgių policijos komisariato viršininkas Artūras Mikalauskas.

Pagėgiškis Vaclovas Kasnauskas šiandien, kovo 20-ąją, pažymintis savo 60-ąjį gimtadienį, - buvęs vidaus tarnybos sistemos pareigūnas, o nuo 1998 metų – jau vidaus reikalų ministerijos pensininkas.

V. Kasnauskas 1980-aisiais pradėjo tarnybą Atskirame patrulinės tarnybos divizione, Klaipėdos moto būrio Mikytų grupėje inspektoriaus pareigose. Nuo 1988 metų tarnybą tęsė Tauragės milicijos skyriaus nežinybinio padalinio patruliniame ekipaže.

1990 metais pradėjo dirbti Šilutės rajono milicijos komisariato Pagėgių nuovadoje budėtojo pareigose.

V. Kasnauskas 1990-ųjų kovo 11-ąją, kai tuometėje Aukščiausioje Taryboje buvo skelbiama Lietuvos nepriklausomybė, dirbo Šilutės rajono policijos komisariato Pagėgių policijos nuovadoje ir savo sąžiningu darbu prisidėjo prie Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo. Tiek Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo laikotarpiu, tiek vėliau atkūrus nepriklausomybę, buvo savo šalies patriotas, rūpinosi žmonių saugumu, pilietiškumo ugdymu bei įnešė indėlį kuriant ir plėtojant atkurtos Lietuvos valstybės policiją.

Š. m. kovo 11-ąją, Lietuvos Respublikos nepriklausomybės atkūrimo 25-mečio proga, V. Kasnauskas Lietuvos policijos generalinio komisaro Lino Pernavo apdovanotas pirmojo laipsnio pasižymėjimo ženklu „Už nuopelnus“.

V. Kasnauskas yra baigęs Smalininkų žemės ūkio technikumą, mechanizacijos specialybę, bet dirbti pagal profesiją nedaug teko, daugiau metų praleido policijoje.

Jis su žmona Danute užaugino tris vaikus. Sūnus – žuvęs, o dukros Edita ir Evelina su savo šeimomis šiuo metu gyvena užsienyje. Abi savo tėvams jau padovanojo po anūką.

D. Kasnauskienė daugelį metų dirbo socialine darbuotoja Pagėgių seniūnijoje, dabar jau išėjusi į užtarnautą poilsį.

O buvusį pareigūną V. Kasnauską ir jubiliejinio gimtadienio, ir garbingo apdovanojimo proga, linkėdamas visokeriopos sėkmės, šiandien sveikins Pagėgių policijos komisariato kolektyvas.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!