Potvynio zonoje Šilutės r. nuskendo „Hyundai“, vairuotojas pagalbos lediniame vandenyje ieškojo plaukte

2023-01-23, Lrytas.lt

Šilutės rajone potvynio užlietame kelio ruože patekęs į išplautą atkarpą nuskendo automobilis „Hyundai“, kuriuo važiavo du žmonės. Vairuotojas pagalbos ieškojo tiesiog plaukdamas į krantą, o jo sūnų nuo automobilio stogo nukėlė valtimi atplaukę vietos gyventojai.


Incidentas pirmadienio pavakare įvyko kelyje Šilutė-Paleičiai. Kelias čia buvo remontuojamas, šiuo metu likusi tik nedidelė atkarpa, kurią dar liko sutvarkyti. Prieš kelias savaites Nemuno žemupyje prasidėjęs potvynis darbus sustabdė, o vanduo visai neseniai šią atkarpą ir smarkiai paplovė, čia susidarė gana gili duobė.

Kol kas nežinoma, kodėl 1959 metais gimęs vyriškis automobiliu „Hyundai“, kuriuo važiavo su sūnumi, nusprendė kirsti vandens užlietą plotą, nors stovi įspėjamieji ženklai, kad tai pavojinga.

Įvažiavęs į vandenį automobilis staiga prasmego kone iki stogo. Vairuotojas ir jo sūnus sugebėjo išsiropšti lauk ir užlipti ant stogo. Tačiau pagalbos jiems išsikviesti nepavyko, kadangi abiejų telefonai sušlapo ir nustojo veikti.

Vairuotojas pagalbos ieškojo tiesiog plaukdamas į kranta, o jo sūnų nuo automobilio stogo nukėlė valtimi atplaukę vietos gyventojai.

Abu su tėvu išvežti į ligoninę. Tuo tarpu atvykę ugniagesiai nuskendusį automobilį ištraukė į sausą vietą.

Tai jau ne pirmas automobilis, nuskendęs šioje vietoje. Vandeniui pradėjus plauti kelią, čia nuskendo „Mercedes-Benz“, kurį savininkas buvo tvarkingai priparkavęs kelkarštyje.

Lrytas lt

 


Straipsnio komentarai

Mere2023-01-24
Kas negyvena potvynio ruože, tas ir nežino kas tai yra. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
kodėl2023-01-24
reikia važiuoti per užlietą kelią lengvuoju automobiliu, rizikuojant savo ir keleivių gyvybe. Tokiems važiuotojams išrašyti rykščių ir skirti nuobaudą didesnę, nei vairuojant sunkaus girtumo laipsnio... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Gyventoja2023-01-23
Tas potvynis jokių darbų nesustabdė,jie paprasčiausiai spalio mėn.nebuvo baigti,kadangi kelininkų sunki technika įlaužė pralaidą.Pagal projektą ši pralaida nebuvo keistina,tai sustojo ir darbai.Jeigu būtų pakeitę pralaidą tada kai ji įlūžo nuostolių būtų žymiai mažiau .Gruodžio 31d.prasidėjęs potvynis išplovė gana didelį kelio ruožą.Tai jau antra mašina paskęsta,net nesugebama tinkamai paženklinti pavoningos vietos,pastatykite tinkamus ženklus ,o tai tarnybos nespės gelbėti ir kainuoja nemažus pinigus Komentaras patinka Komentaras nepatinka