Romantiškiausios Tailando vietos

2023-01-25, Pranešimas spaudai

Tailandas turi nemažai įspūdingų vietovių, todėl visai nenuostabu, kad čia iš viso pasaulio tiesiog plūsta visos romantikos išsiilgusios porelės. Žadą atimantys paplūdimiai, autentiški potyriai ir pasaulinio lygio svetingumas šypsenų šalyje sušildo kiekvieno žmogaus širdį. Čia galima ne tik pailsėti, bet ir pasipiršti ar net susituokti, atnaujinti įžadus.

Įvairios romantiškos lankytinos vietos Tailande tiks kiekvienam poilsiautojui. Romantiką čia atrasti galima ne tik paplūdimiuose, bet ir kalnuose, džiunglėse ir kultūros kupinuose didmiesčiuose. Tailandas toks spalvingas, jog nepriklausomai nuo kelionės paskirties, savo vietą čia atras kiekvienas poilsiautojas.

Romantiškiausios lankytinos vietos Tailande:

·         Koh Samui. Sala įsikūrusi pačioje Tailando įlankos širdyje ir yra laikoma viena romantiškiausių vietų visoje šalyje. Čia išvysite nuostabius balto smėlio paplūdimius su palmėmis, vešlia žaluma ir kalvomis. Saloje netrūksta krioklių ir neįprastų uolienų darinių. Čia rasite prabangius SPA centrus, restoranus ir barus.

·         Phuket. Nors ši sala apibūdinama, kaip vakarėlių vietovė, bet ieškantys romantikos tikrai nesuklys apsilankę tokiuose prabangesniuose jos kurortuose, kaip Kamala, Karonas ar Kata. Saloje rasite ne tik jaukius paplūdimius, bet ir žavius architektūros statinius senamiestyje.

·         Similan salos. Randamos Andamanų jūroje prie Phang Nga provincijos krantų. Šis salynas turi kelis romantiškus paplūdimius su minkštu, baltu smėliu ir krištolo mėlynumo vandeniu. Įsimylėjėliai čia gali mėgautis įstabia flora bei fauna, patirti povandeninius nuotykius nardydami, o vakare atokiai ilsėtis jaukiame namelyje po žvaigždėtu dangumi.

·         Koh Kut. Nuostabi sala prie Trato pakrantės Tailando įlankoje. Į kai kuriuos paplūdimius galima patekti tik vandeniu. Saloje galima pasijusti lyg pabėgus nuo aplinkinio pasaulio bei kaip reikiant romantiškai pailsėti.

·         Ayutthaya.  Nostalgiškai romantinė vieta, kur pasijusite lyg kelionėje į praeitį. Čia yra išlikę daug senovę menančių statinių griuvėsių ir istorinis centras, kuris įtrauktas į UNESCO sąrašą.

·         Nakhon Ratchasima. Didžiausia provincija Tailande, turinti daug romantiškų vietovių. Čia gausi tiek neįprastų parkų pasivaikščiojimui, tiek ir krioklių bei banguotų kalvų.

·         Lampang. Nepagrįstai mažai lankoma provincija Šiaurės Tailande. Tai vienintelė vietovė, kur keliuose dar galite pamatyti arklius su vežimais, kaip įprastą transporto priemonę. Daug nuostabios architektūros, tiltas su upės vaizdais fone, įvairios šventyklos, muziejai ir čia pat randama laukinė gamta su reto grožio kriokliais.

·         Chiang Mai. Tailando Šiaurės „sostinė“, kuri gali pasigirti nuostabiomis džiunglėmis, kalnais, ir daugybę kitų vaizdinių. Aktyvios poros čia mėgsta išmėginti žygius po džiungles, kopimą į krioklius ir susipažinti su etninėmis kalvų gentimis. Čiangmajaus mieste rasite ir nuostabios architektūros ir net naktinį  safarį.


Straipsnio komentarai

daugėja2023-01-25
tarpkontinentinių valkatų ir infekcijų pernešėjų... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
ricardas2023-01-25
ten daug graziu moteru ,pries tai buvusiu vyrais Komentaras patinka Komentaras nepatinka