Penkiamečio šilutiškio nepavyko niekam įveikti ir Prancūzijoje

2023-01-27, „Šilokarčemos“ informacija
Eljotas puikiai pasirodė čempionate, kuris vyko Prancūzijoje.
Eljotas puikiai pasirodė čempionate, kuris vyko Prancūzijoje.
Sausio 15 d. Eljotas Zaremba, penkiametis iš Lietuvos, iš Šilutės, dalyvavo Prancūzijoje, Kreilio mieste, vykusiame Atvirajame vaikų BJJ Jiu-Jitsu čempionate („Kids & Juvenils Tournament“), kuriame jis vėl garsino savo krašto vardą ir puikiai pasirodė.

Eljoto svorio kategorijoje dalyvavo 14 berniukų iš įvairių šalių ir Eljotas (21,10 kg svorio kategorijoje / 6-7 metų amžiaus grupėje). Šilutiškis laimėjo visas 4 kovas skausmingu veiksmu (BY SUBMISION) nepalikdamas jokių šansų laimėti priešininkams, nors ir buvo ten labai stiprių kovotojų. Tai jau antroji mažojo sportininko pergalė Prancūzijoje.

Po varžybų pats GIC varžybų organizatorius pasveikino Eljotą ir padėkojo už nuostabų finalą, kuris truko 2 min ir 4 sekundes prieš Maroko 6 metų kovotoją, kur žiūrovai plojo po kovos Eljotui ir, žinoma, už trumpiausią šių varžybų kovą, kuri truko 21 sekundę prieš Prancūzijos kovotoją.

Atvykus į varžybas, tėvai liko nustebę, išgirdę prašymą, ar gali jų vaikai pasidaryti nuotraukų su Eliotu. Jie jau žino, kad į varžybas atvyko Pasaulio imtynių čempionas.

„Taip pat sutikome draugų iš kitų šalių, su kuriais esame dalyvavę kituose turnyruose. Kas gali būti geriau už pažintis“, - su gera nuotaika kalbėjo vaiko treneris Aurimas Zaremba.

Primename, penkiametis pradėjo sportuoti nuo vienerių ir kultivuoja įvairius kovos menus, tačiau didžiausią dėmesį skiria braziliškojo jiu-jitsu ir grapplingo treniruotėms.

Pagrindinis treneris – tėtis Aurimas Zaremba. Atstovauja klubui Šilutėje FIGHT CLUB ELIS. Jo namuose jau puikuojasi apie 90 iškovotų medalių.

Vieną kartą per savaitę mažasis sportininkas braziliškojo jiu-jitsu subtilybių mokosi Klaipėdoje pas brazilų trenerį Iran Mascarenhas (juodas diržas, 5 DAN), ir tarptautinėse varžybose atstovauja MASCARENHAS TEAM .

Taip pat Eljotas mokinasi ir Judo subtilybių pas gerai žinoma trenerį Rimvydą Lukošių.

„Laukiame nesulaukiame, kada galėsime pradėti sportuoti naujame Sporto ir laisvalaikio centre Šilutėje“, - teigė treneris.

Eljotas yra daugkartinis bei nuolatinis Lietuvos turnyrų laimėtojas. Lietuvoje visi turnyrai laimėti, todėl savo šalies vardą jau garsina užsienyje, kur įgauna labai naudingos patirties ir pasikrauna dar daugiau motyvacijos.

Į Eljoto pergalių sąrašą jau patenka iškovoti aukso medaliai Europos, du kartus Prancūzijos, Vokietijos, Austrijos, du kartus Airijos vaikų (5-7 m.) turnyruose. Ypač Eljotas su tėčiu didžiuojasi pergale Pasaulio jiu-jitsu čempionate („Abu Dhabi World Professional Jiu-jitsu Championship 2022“), kur berniukas savo svorio kategorijoje taipogi pelnė auksą. Artimiausias tikslas – Jungtinės Amerijos Valstijos.

Eljotas nusiteikęs kovingai ir, žinoma, laimėti čempionatą Las Vegase sausio 29 dieną.

„Šilokarčema“ kviečia kiekvieną prisidėti prie mažojo sportininko pergalių. Paramą galite pervesti VšĮ „Laisvalaikis Šilutėje“, IBAN code: 305222520, sąskaitos nr.: LT337300010159757395 (AB Swedbankas).


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar Lietuvoje reikėtų uždaryti rusakalbių mokyklas?