Pirmą kartą Šilutėje – šeimų turgelis!

2015-03-20, Karolina KIRTIKLYTĖ
Mandagiausia pardavėja išrinkta Rima Siliūtė-Karenauskienė, o gražiausio stalelio savininkė - Aušra Pauparė (dešinėje).
Mandagiausia pardavėja išrinkta Rima Siliūtė-Karenauskienė, o gražiausio stalelio savininkė - Aušra Pauparė (dešinėje).
Kovo 14 dieną 11 valandą miestelėnai buvo kviečiami apsilankyti Šilutės kultūros ir pramogų centro pirmajame aukšte į pirmą kartą įsikūrusį šeimų turgelyje. Renginio sumanytoja, iniciatorė ir organizatorė Giedrė Mikšienė kvietė šilutiškių šeimas sudalyvauti turgelyje. Nors norą dalyvauti pareiškė 14 žmonių, tačiau šeštadienį turgelyje savo stalus pasistatė 10 dalyvių. Pasak Giedrės, tai tikrai nemažai, juolab, jog turgelis rengiamas pirmą kartą.

Vos įėjus į Kultūros ir pramogų centrą pasitiko maloni, namus primenanti atmosfera. Visur sukiojosi vaikai, tarpusavyje plepėjo mamos, matavosi rūbus, papuošalus, batus, derino rankines. Šilutiškės tikrai gerokai papurtė savo spintas ir palėpes – rūbų bei kitų daiktų gausa tikrai ir stebino, ir viliojo. Parduodamų daiktų kainos „nesikandžiojo“ – už kelis eurus buvo galima neblogai pasipuošti. Renginio organizatorė G. Mikšienė džiaugėsi, jog visos dalyvės buvo labai išradingos ir puikiai pasiruošė turgeliui. „Turgelis pavyko puikiai, moterys ir merginos buvo pasiruošusios gražiai ir tvarkingai. Rūbų pasirinkimas buvo tikrai nuostabus, avalynės – taip pat. Visos tikrai išradingos – kas rūbelius kabino ant sienos, kas „butiką“ pasidarė, nepatingėjo  ir senovinių daiktų atsivežti, buvo ir kabyklų, ir pakilų, kad tik klientai viską pamatytų, įvertintų, nusipirktų“, – džiaugėsi renginio organizatorė. Šeimų turgelį parėmė UAB „Danutės šakotis“, UAB „Oriflame kosmetika“, Kultūros ir pramogų centras pasirūpino muzika bei termosais arbatai ir kavai. „Visos susipažinome, pabendravome, apsitarėme, kokį turgelį rengsime kitąmet. Lankytojų sulaukėme tikrai nemažai, net kai prieš pietus susikrovėme daiktus, vis dar užeidavo pavieniai žmonės pasižiūrėti, kas čia vyksta“, -  džiūgavo Giedrė. Renginio metu taip pat vyko loterija. Jos metu buvo išrinktas gražiausias stalelis. Apdovanojimą laimėjo Aušra Pauparė. O štai mandagiausios pardavėjos nominaciją laimėjo Rima Siliūtė-Karenauskienė. „Ačiū Auksei Armonaitei už gražų skelbimą, kuris priviliojo mūsų svečius ir klientus, Doritai Sungailaitei – už pagalbą kabinant skelbimus, visiems, kas dalyvavo ir palaikė šią idėją. Dėkoju ir pačiai sau, kad neišsigandau ir pabaigiau šį darbą, kuris virto gražiu bendravimu ir pramoga“, - sakė renginio organizatorė.

Ši naujovė Šilutėje gyventojams tikrai patiko. Labai smagu, jog ir kitąmet bus rengiamas toks turgelis – Giedrė planuoja, kad kitąmet turgelyje dalyvaus jau 30 šeimų, o pats turgelis išsiplės iki antrojo Kultūros ir pramogų centro aukšto. Nors ir pavargusi nuo organizavimo darbų, moteris buvo laiminga matydama išradingai pasiruošusias mamas, besišypsančius ateinančius miestelėnus. Tad lauksime kitų metų ir šeimų turgelio dienos.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kiek Jums tenka laukti vizito pas šeimos gydytoją?