Ugnis nusiaubė garažus

2023-02-17
Liepsnojo garažai.
Liepsnojo garažai.
Vasario 8-osios popietę ugniagesiai Šilutėje skubėjo į garažus malšinti ugnies Aukštumalos gatvėje. Ugnis apėmė ir juose stovėjusias transporto priemones.

Šilutės ugniagesiai buvo iškviesti  į Aukštumalos gatvę, kur stovi sublokuotų garažų masyvas, pagalbos šauksmo sulaukta apie pietus.

Atvykę gelbėtojai rado automobilių remonto dirbtuves, sujungtas iš dviejų greta esančių garažų, ugnis ten buvo gerokai įsismarkavusi.

Išdegė dirbtuvių vidus, įvairūs prietaisai, du tuo metu ten buvę automobiliai. Liepsnos apėmė garažo duris.

Abu automobiliai į dirbtuves buvo atvaryti remontui. Išdegė automobilių „Nissan Qashqai“ ir „Honda CRV“ degios dalys. Nudegė ir nukelta garažo masyvo stogo danga. Gaisrą pavyko greitai suvaldyti. Keliamos įvairios versijos, kodėl kilo gaisras. Pagrindinė – gaisras kilo dėl elektros gedimo. Žmonių viduje nelaimės metu nebuvo.

Nukentėjusio šilutiškio dukra kreipėsi pagalbos.

„Draugai, pažįstami, kreipiuosi į Jus pagalbos, šiandien mūsų šeimą ištiko nelaimė, ugnis Šilutėje sunaikino mano tėčio du garažus, jo kasdienę darbo vietą, duonos šaltinį šeimai, auga dvi mano mažametės sesutės. Viduje buvo 2 klientų automobiliai, svarbiausias tikslas atlyginti žalą žmonėms, kurios bendra vertė ~21 000 eurų.

Prašau Jūsų, nelikite abejingi, prisidėkite kas kiek galite, kiekviena piniginė auka dabar beprotiškai svarbi.

Nuoširdžiai dėkoju mūsų visų vardu.

Apačioje nurodyta mano Mamos banko sąskaita“, - rašo nukentėjusių nuo gaisro šilutiškių dukra Kristina.

Gavėjas TATJANA BŪDVYTIENĖ

LT637300010029913625

Paskirtis - parama.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar reikėtų siųsti Lietuvos karius į Ukrainą?