Kodėl naudinga mokytis masažuotojo kursuose?

2023-02-22, Pranešimas spaudai

Lietuvoje vis dar trūksta profesionalių specialistų, turinčių reikiamą kvalifikaciją masažuotojo darbui. Atsižvelgiant į didelę šios srities specialistų paklausą, susirasti darbą nėra sunku. Ypač todėl, kad nugaros sutrikimai yra tikra šių laikų rykštė - nuo jų kenčia 60-80 proc. gyventojų. Kai kurių mokslininkų nuomone, ši problema tapo civilizacijos liga ir kada nors palies kiekvieną žmogų. Todėl nenuostabu, kad masažuotojo specialybę vis dažniau renkasi stojantieji į profesines mokyklas. Įgiję masažuotojo kvalifikaciją ne tik rasite gerai apmokamą darbą, bet ir pajusite pasitenkinimą. Pacientai dėkoja už pagalbą sveikstant ir mielai rekomenduoja paslaugas kitiems. Masažisto darbas - padėti pacientams atsigauti po sužeidimų ar traumų. Ypač todėl, kad masažas yra saugus ir neinvazinis įvairių ligų gydymo būdas. Tad visą informaciją, kokią naudą gausite baigę masažuotojo kursus rasite sgakademija.lt

Masažuotojo darbo specifika

Masažuotojas atlieka įvairių rūšių masažą, atsižvelgdamas į pacientų galimybes, poreikius, sveikatos būklę ir negalavimus. Tai daugiausia atpalaiduojamasis, gydomasis, izometrinis, sportinis, atpalaiduojamasis, klasikinis masažas arba limfodrenažas. Jis padeda pacientui atsigauti po traumos, įveikti įvairių priežasčių sukeltą skausmą, sumažinti neigiamą streso poveikį arba kovoti su odos trūkumais - celiulitu. Jis taip pat gali atpažinti laikysenos defektus ir žino, kaip juos ištaisyti.

Kokias tobulėjimo galimybes turi masažo terapeutai?

Masažo terapeutai turi puikias profesinio tobulėjimo galimybes, nes yra daugybė masažo rūšių ir technikų, kurios skiriasi savo poveikiu paciento kūnui. Jie gali išmokti naujų metodų arba patobulinti jau žinomus. Masažo techniko profesijoje mokymasis, kvalifikacijos kėlimas ir noras gilinti žinias yra labai pageidautinos savybės. Turintiems aistros ir noro tobulėti nekyla didelių sunkumų įsidarbinti.

Ar masažo specialistas gali atidaryti savo kabinetą?

Gavę diplomą, masažo specialistai dažnai nusprendžia atidaryti savo verslą ir priimti pacientus privačiame kabinete. Savarankiškas darbas duoda didžiausias pajamas, tačiau reikalauja patirties ir investicijų, pavyzdžiui, reabilitacinės lovos, priedų ar kambario nuomos. Masažuotojo uždarbis pirmiausia priklauso nuo jo įvaldytų masažo technikų ir darbo formų. Taip pat verta suprasti, kad masažo terapeuto darbas yra ne tik profesinė veikla, bet ir misija bei pašaukimas. Be atlyginimų, pasveikusio paciento dėkingumas yra nepaprastai vertingas.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar Lietuvoje reikėtų į karo tarnybą šaukti ir moteris?