„Lietuvininkų vilties“ premija iškeliavo į Kintus

2023-02-24, Parengta pagal Silute.lt informaciją
„Lietuvininkų vilties“ premija įteikta Laimondui Tarozai.
„Lietuvininkų vilties“ premija įteikta Laimondui Tarozai.
Jau tradicija tapo, kad Vasario 16-ąją įteikiamas vienas svarbiausių apdovanojimų – „Lietuvininkų vilties“ premija. Šiemet ji įteikta Laimondui Tarozai, Šilutės rajono Kintų pagrindinės mokyklos psichologijos mokytojui, buvusiam Kintų jaunimo erdvės jaunimo darbuotojui, vienam iš pagrindinių Jaunimo savanoriškos veiklos organizatorių, Kintų jaunimo klubo steigėjui ir pirmininkui, Kintų bendruomenės tarybos nariui.

„Lietuvininkų vilties“ premijos laureatas Kintuose kuruoja ir inicijuoja įvairias veiklas jaunimui; skatina veiklas, susijusias su jaunimo emocinės sveikatos puoselėjimu; nuolat organizuoja veiklas jaunimui, ypatingą dėmesį skirdamas mažiau galimybių turinčiam, mažiau motyvuotam jaunimui; skatina jaunus žmones įsitraukti į jaunimo organizacijų veiklą, taip pat skleidžia žinią apie aktyvų Šilutės rajono savivaldybės ir Kintų jaunimą Lietuvos mastu, o „Jaunimo iniciatyva 2020“ apdovanojimuose išrinktas geriausiu jaunimo darbuotoju.

Patys kintiškiai apie L. Tarozą atsiliepia taip: „Tai žmogus, visada pasitinkantis su šypsena, gebantis užkrėsti pozityvumu ir gera nuotaika. Žmogus, ugdantis verslų, drąsų, savarankišką, pasitikintį savimi jaunimą Kintuose. Asmenybė, suteikianti jaunam žmogui sparnus ir galimybes“. Iškilmingos ceremonijos metu L. Tarozai meras V. Laurinaitis ir „Lietuvininkų vilties“ premijos komiteto pirmininkas Tomas Budrikis įteikė piniginį prizą bei premijos statulėlę.

Šventiniame koncerte savo kūrinius dovanojo pamario krašto muzikantai. Renginio vedėjas Marijus Budraitis sakė: „Šiandien scenoje pasirodys tik savi. Turime kuo didžiuotis ir ką parodyti, o kai savoje scenoje koncertuoja savi atlikėjai – tai dar didesnė vertybė“.

Savo kūrinius pilnutėlei Šilutės kultūros ir pramogų centro salei dovanojo Šilutės lopšelio-darželio „Gintarėlis“ auklėtiniai (vad. Danguolė Čeliauskienė ir Loreta Vilkienė), pučiamųjų instrumentų ansamblis „Pamario Brass“ (vad. Gražvydas Raila), Šilutės meno mokyklos mokiniai (mok. Albina Kazlauskytė), Daumantas Matulis bei Valdas Lacko.


Straipsnio komentarai

Emilija 2023-02-25
Labas Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Saulius Taroza2023-02-25
Šaunu pusbroli mes palaikome tave Skotijoj Komentaras patinka Komentaras nepatinka