Meilės nuotykis su keturiolikmete šilutiškiui pridarys daug problemų

2023-03-03, D. ČIUŽAUSKAS, Ve.lt
Neabejojama, kad tik laiko klausimas, kada į jo namų duris pasibels policininkai. Asociatyvi nuotr.
Neabejojama, kad tik laiko klausimas, kada į jo namų duris pasibels policininkai. Asociatyvi nuotr.
Šilutės rajono policininkai ieško jau suaugusio vyro, kuris nesutvardė aistros ir lytiškai santykiavo su vos mažametystės slenkstį peržengusia nepilnamete.

Savaitgalį Šilutės rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal pakankamai retai taikomą Baudžiamojo kodekso straipsnį.

Pareigūnai sulaukė pranešimo, kad asmuo lytiškai santykiavo su nepilnamete - šiais metais švęsiančia savo dar tik penkiolikos metų gimtadienį.

Įtariamojo asmenybė kol kas nenustatyta. Jis yra pilnametis.

Neabejojama, kad tik laiko klausimas, kada į jo namų duris pasibels policininkai.

Kadangi galimai nukentėjo nepilnametė ir dar galėjo būti padarytas seksualinis nusikaltimas, teisėsaugininkai ikiteisminio tyrimo dėl lytinės aistros tenkinimo pažeidžiant nepilnamečio asmens seksualinio apsisprendimo laisvę ir (ar) neliečiamumą, visiškai nekomentuoja. Kol kas aišku tik tiek, kad prievarta nenaudota.

Pilnametis asmuo, lytiškai santykiavęs ar kitaip tenkinęs lytinę aistrą su jaunesniu negu šešiolikos metų asmeniu, jeigu nebuvo išžaginimo, seksualinio prievartavimo ar privertimo lytiškai santykiauti požymių, baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki penkerių metų.

Ve.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar Lietuvoje reikėtų uždaryti rusakalbių mokyklas?