Kovo mėnesį policijos pareigūnai vykdys eismo saugumo prevencines priemones keliuose

2023-03-01

Informuojame, kad kovo mėnesį policijos pareigūnai keliuose vykdys prevencines priemones.

Kovo 2-5 d. ir kovo 27-29 d. vyks vairuotojų, įskaitant dviračių ir elektrinių paspirtukų, blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų kontrolė.

Kovo 6-12 d. bus vykdoma privalomų saugos priemonių (saugos diržų, saugos šalmų, vaikams skirtų specialių sėdynių (prisegimo sistemų) naudojimo kontrolė.

Kovo 14-16 d. pareigūnai vykdys pavojingo ir chuliganiško vairavimo, manevravimo, lenkimo, kur tai draudžiama daryti, važiavimo per sankryžas, šviesoforo signalų paisymo kontrolę bei vairuotojų veiklos, nesusijusios su vairavimu, kontrolę (naudojimasis mobiliojo ryšio priemonėmis vairuojant neturint laisvų rankų įrangos).

Kovo 20-22 d. pareigūnai stebės ar vairuotojai sustoja prieš pėsčiųjų perėjas, kai to reikalaujama pagal taisykles.

Kovo 23-25 d. bus vykdoma pėsčiųjų, dviračių vairuotojų kontrolė – tamsiuoju paros laiku, matomumą gerinančių saugos priemonių (atšvaitų, ryškiaspalvių liemenių su šviesą atspindinčiais elementais ir kt.) naudojimas.

Pareigūnai ragina visus eismo dalyvius laikytis Kelių eismo taisyklių ir būti drausmingiems.

Saugaus kelio!


Straipsnio komentarai

jo2023-03-01
Tai kasdienis pareigūnų darbas. Ką duoda tokia ale informacija? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
DIDESNIO BARDAKO NERA KAIP DABAR 2023-03-01
KAD JIE TOKIE STROPŪSYRA TAI KO NEŽIŪRI KAS GATVĖSIA NAKTIMIS DAROSI , O NEPADARIAU DARBĄ PASEDĖJAU MAŠINAU IR DIENA BAIGTA , O KAD BE JOKIŲ TAISYKLIŲ VAŽINĖJASI GATVĖM TAS NIEKAM NEIDOMU Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar Lietuvoje reikėtų uždaryti rusakalbių mokyklas?