Pareigūnai vykdė sustiprintą neblaivių vairuotojų kontrolę

2023-03-07, taurage.policija.lrv.lt

2023 m. kovo 2-5 d. visoje Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamojoje teritorijoje buvo vykdoma sustiprinta vairuotojų ir dviratininkų neblaivumo kontrolė.

Priemonės metu nustatyti 5 neblaivūs vairuotojai, kuriems nustatytas ne didesnis nei 1,5 promilės girtumas.

Dar dviem vairuotojams dėl vairavimo išgėrus pradėti ikiteisminiai tyrimai.

Vienas iš jų 2023 m. kovo 2 d. apie 3.30 val. Pagėgių savivaldybėje, būdamas neblaivus vairavo automobilį „Audi 100“. Sulaikytam vairuotojui, gim. 1998 m., nustatytas 3,96 prom. girtumas. Tai didžiausias priemonės metu nustatytas girtumo laipsnis vairuotojui. Jo atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Kitas neblaivus vairuotojas prie vairo sučiuptas 2023 m. kovo 3 d. apie 16.30 val. Tauragės rajone, Sungailiškių kaime. „VW Sharan“ vairuotojas, gim. 1992 m., nesuvaldęs automobilio nuvažiavo į pakelės griovį. Vyras į alkotesterį pripūtė 2,48 promiles.

Abu vairuotojai neteks teisės vairuoti transporto priemonių, taip pat jiems gresia bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki vienerių metų.

Pareigūnams įkliuvo ir 4 nuo alkoholio apsvaigę dviratininkai bei 1 mopedo vairuotojas. Išvengiant skaudžių pasekmių, policijos pareigūnai neblaivių vairuotojų keliones nutraukė.

Per 2023 m. sausio – vasario mėn. Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate užregistruota 14 įskaitinių eismo įvykių, kuriuose žuvo 1 žmogus, 16 sužeistų.

Norime paskatinti žmones būti atsakingais eismo dalyviais, todėl raginame gyventojus nesėsti už automobilio vairo, esant neblaiviems ir neleisti to daryti kitiems asmenims.

Taip pat turint įtarimų, kad transporto priemonę vairuoja galimai neblaivus asmuo, apie tai nedelsiant praneškite policijos pareigūnams.


Straipsnio komentarai

Joo2023-03-08
O jei paaiškėtų kad tai konservatorius ir dar iš slaptųjų KGB sąrašų, tai kaip tada atstatyti reputaciją? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Garbės lenta2023-03-07
Tai gal rekordininkus verta su pavardėm? Nes jie potencialūs žudikai, bent pasisaugosim pamatę. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Joo2023-03-07
Policija tik prisidengia neblaivumu, daugiausia autoįvykių (90%) sukelia blaivūs vairuotojai. Komentaras patinka Komentaras nepatinka