Miesto centre: Gerb. šilutiškiai ir miesto svečiai!

2023-03-13

Šią savaitę miesto centre pasirodė iškaba, kurioje kreipimasis į rajono gyventojus. Dalijamės juo.

„Atsakome Jums visiems į pastovų ir nuolatinį paklausimą, kodėl šioje vietoje (Lietuvininkų 68, Šilutė) panaikinta automašinų trumpalaikė stovėjimo aikštelė. Prieš dvidešimt metų dėl visų piliečių patogumų ir saugumo įmonė įruošė 18 vietų automobilių stovėjimo aikštelę. Šioje vietoje kas dieną ja naudojosi 130+-170 automobilių. Tai yra saugiai įlipdavo ir išlipdavo iš automobilių vidutiniškai 190-270 žmonių. Dabar visi piliečiai yra nustumti į gatvę, į didelę rizikos zoną. Tai yra mero V. Laurinaičio iniciatyva iš mūsų visų yra pavogtas patogumas, o svarbiausia saugumas. V. Laurinaičio įžūlumas siekiant pasipelnymo peržengė visas ribas. Jis įstatęs kiaulės akis mato tik „runkelius“, o ne šilutiškius, kuriuos bando paversti zombiais. V. Laurinaičiui moralė ir etika jau seniai paminta, o garbė tai tik trečiaeilis dalykas jo gobšumo pasaulyje.

Piliečiai turi suvokti, kad valstybė yra visų mūsų reikalas ir mes turime sukurti tokią valstybę, kuri atitiktų piliečių tikslus ir poreikius. Pamatinė žmogaus dorybė yra drąsa...

Todėl šiandien dar ne vėlu praregėti, koks parazitas vėl braunasi į merus. Dėl grobstomų lėšų ir dėl sudarkyto miesto jis kaltę bando primesti kitiems. Tai „putinisto“ bruožas, save nušviečiantis angelu.

Šilutės gydytojai visgi sugebėjo atstovėti ligoninės interesus, kai į vadovo pareigas buvo „įstumtas“ V. Šileikis, deportuotas iš Amerikos. Su keptuvėmis laukė V. Laurinaičio ligoninės kolektyvas, bet jis nedrįso atvykti pasveikinti A. Starkaus, nes būtų apmėtytas ir kiaušiniais.

Pilietiški mūsų kraštą mylintys žmonės, praregėkite rinkdami merą! Politikus ir sauskelnes reikia keisti reguliariai, nes nuo jų smarvės dvoks visas pamario kraštas“, - rašoma stende.


Straipsnio komentarai

štiš2023-03-20
,,Politikus ir sauskelnes reikia keisti reguliariai, nes nuo jų smarvės dvoks visas pamario kraštas"
Tokia rašliava stendo autorius įžeidžia pamario krašto gyventojus. Nuo stendo padvelkė dvasine smarve...
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
pasiūlymas stendo autoriui2023-03-20
tegu tavo "Rambyno" darbuotojai nestato savo mašinų, palieka riogsoti visai dienai ir visiems užteks vietos . Pasiūlysim naujai Savivaldybės vadovybei pastatyti parkomatą ir baigsis problemos. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Romas2023-03-17
Šaunuolis meras...atstovėjo ir nesuskydo...visi puikiai žinome, kas to plakato autorius. Linkiu Merui ir toliau likti principingam ir padaryti, kad miesto centro vaizdo nebegadintų skardos gabalais ir plytelėmis apklijuotas tvartas, kuris anksčiau vadinosi "Rambynu"..... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
to J2023-03-16
Nu juo, prieš tai buvo geriau. Parduotuvėse nebuvo nieko , bet ir kaimyns nieka neturėja, ne tu viens. O dabar, blyn, kaimyns turi. O prieš trisdešimt metų mano žiguliuks buva krūtas. Ir aš toks buvau. O dabar vien dantys kiek kainuoja. O jei nuor kur išvažiuoti tai irgi mokėt reik. Ne taip kaip anksčiau – anei važiuot reikėja, anei galėjai. Bet ir kaimyns ne. O dabar tai jis po Turkijas ir Egiptus varinėja. O ir mano žmonikė nuor. Nors tu ką. Visko nuor. Ale kada ir sustos norėjusi. Ir vis per tuos konservus. Būtai viens mers ir gerai. Tai ne . Dabar reik dar rinkti eit. Ir pinigų nebeduoda. O gal? Nueitau tada, žinoma. Ale kad nežinai ar duos iš tikro., o gal apgaus. Ir prapuola taip viltis dėlei geresnio gyvenima. Šūds, vien žo… Komentaras patinka Komentaras nepatinka
J2023-03-16
Ką gero padarė konservatoriai Lietuvai :
1.Išvarė 200 tūkst. jaunų žmonių į užsienį negrįžtamai.
2.Pasiskolino auksinėmis palūkanomis (2008 m.)
3.Apvogė pensininkus ( 2008m.) ir toliau apvaginėja.
4.Uždarė Ignalinos Elektrinę.
5.Padovanojo už 1€ Mažeikių naftą.
6. Legalizuoja narkotikus.
7. Legalizuoja gėjų santuokas ,leidžiant imti vaikus.
Sąrašas didžiulis. Galima pildyti.
Ką gero konservatoriai padarė Lietuvai ? – 0.
Kurlianskis – konservatirius.
Tauta atsibuskite.
P.s. GRETA PIRMO STENDO
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
J2023-03-16
kovo 11d., 16:0884.15.183.83
Kurlianskis vykdys konservatorių nurodymus .Konservatoriai nesugeba valdyti .Bet kuris konservatorius vykdys kenkėjiškus nurodymus.
33 metai esame Europoje ,bet gyvename ne europietiškai ( darbo užmokestis ,vargšų pensijos) dėl blogo konservatorių vadovavimo. Ar mes blogiau dirbame už vokietį ,prancūzą ,graiką ,ispaną…?
Kurlianskis – konservatorius , griežtai NE.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka