Skendo greitosios pagalbos automobilis

2023-03-23
Automobilyje buvo vežama ir  pacientė. Skaitytojos nuotr.
Automobilyje buvo vežama ir pacientė. Skaitytojos nuotr.
Trečiadienio naktį gelbėtojai skubėjo pagalbą suteikti apsemtame kelyje įstrigusiam greitosios pagalbos automobiliui, kuriuo buvo vežamas negaluojantis žmogus.

Nelaimė užfiksuota 21 val. 43 min. Juknaičių seniūnijoje, kelyje Paleičiai–Vileikiai. Ties Leitės upe į vandenį įvažiavo greitosios medicinos pagalbos automobilis ir ėmė skęsti.

Kol ugniagesiai atvyko, žmonės išlipo iš automobilio patys.

Transporto priemonė pririšta gelbėjimo virvėmis prie autocisternos, kad srovė nenuneštu toliau. Taip buvo laikoma iki techninės pagalbos atvykimo. Iš apsemto automobilio perkrauta medicininė įranga.

Automobilyje buvo vežama ir pacientė. Ji buvo šildoma gaisrinės automobilyje iki kito greitosios automobilio atvykimo.


Straipsnio komentarai

KOL KELININKAI PAKELĖSIA MIEGOS ,,,,,,MAČIAU NE VIENA JŲ MAŠINA ,,,,MIEGANČIUS SULIPUSIUS ,,,,TOL IR KELIAI TOKIE BUS 2023-03-23
KIEK TURĖJO TIEK SUDĖJO MIESTE ŽENKLUS O RAJ NEBEREIKIA , KOKIOS ALGOS TOKIE IR DARBAI O KUR ŠITIEK PAVOKT DAR REIKIA , IŠKUR KELININKAI ,,,,MEISTRAI NAMUS STATOSI IŠ TIPO MINIMUMO ,,,,NEJUOKINKIT ,,, METRĄ IŠASFALTUOJA O TRYS KIL , NĖRA IŠASFALTUOTA , TAI KUR NUPLAUKIA ŠITIE PINIGAI IR JUOLAB NIEKAS JŲ NETIKRINA Komentaras patinka Komentaras nepatinka