Savaitgalio horoskopas – kovo 21–22 d.

2015-03-21, ji24.lt
„Scanpix“ / „Panthermedia“ nuotr. / Papūga
„Scanpix“ / „Panthermedia“ nuotr. / Papūga

Siūlome susipažinti su savaitgalio prognozėmis visiems zodiako ženklams.

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Saulė jūsų ženkle, todėl jokios kaukės ar asmenybės suvaržymai jums nereikalingi. Dabar tinka viskas, kas stiprina jūsų asmenines galias ir leidžia išsiskirti iš minios ar net vesti ją paskui save. Ir, nors savo įvaizdžiu rūpintis ir savo ambicijas tenkinti bus svarbu, kai kurių atsakymų ieškokite ne kur kitur, o savo vidinio pasaulio gelmėse.

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Saulė jau įsikūrusi gretimame Avino ženkle, todėl jums prasideda paslapčių ir atsitraukimo mėnuo, kai svarbu pažvelgti į savo vidų. O tai, ką ten aptiksite, stiprins jūsų asmenybę. Saviraiškai raskite neakivaizdžių priemonių. Be to, savaitgalį gali pasikeisti požiūris į kai kuriuos iš jūsų draugų ar bendražygių.

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Dėl pakitusios Saulės padėties, jums šiuo metu bus svarbu būti tarp draugų ar komandoje. Grupės narių pripažinti ar tapę kompanijos siela, pasijusite devintame danguje. Ir dar – jūsų galva bus pilna idėjų, kuriomis kitus uždegsite. Tiesa, gautas įvertinimas ar parama iš partnerio leis jums pasislinkti į aukštesnę pakopą kažkurioje srityje.

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Saulė Avino ženkle skatins jus stiprinti autoritetą, pasitelkiant į pagalbą profesinius laimėjimus. Vos ką nors atliksite – visi kaip mat apie tai sužinos. Savaitgalį, tiesa, progų tuo pasinaudoti bus nedaug, tačiau atsiras sąlygos sužinoti svarbias tiesas iš savo partnerių ir padaryti pagal jas savo asmenines išvadas.

LiūtasLiūtas

(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Taisyklės danguje tampa jums palankios: Saulė ugnies ženkle kurstys jūsų temperamentą, suteiks marias galimybių ir žadins norą kuo daugiau sužinoti ir kuo platesnes apylinkes aplankyti. O savaitgalį gali į rankas patekti svarbi informacija, kuri jums padėtų geriau suprasti savo negalavimų priežastis.

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Kuo labiau pasitikėsite kitais asmenins, tuo turiningesnis (ir turtingesnis) bus Saulės Avino ženkle viešnagės periodas. Tam gali tekti atskleisti savo paslaptis ir prisiartinti prie kitų žmonių paslapčių arčiau nei norisi. Beje, savaitgalį pokalbiai su antrąja puse apie vaikų auklėjimo peripetijas gali būti jums abiems naudingi.

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jau šį savaitgalį Saulė Avino ženkle, leidžianti jums save išreikšti per partnerystę. Tačiau patys stebėsitės, kur dingo jūsų diplomatiškumas ir poreikis kiek įmanoma taikiau išspręsti santykių problemas. O dar šiomis dienomis gali pasipainioti buities rūpesčių, kurie taps lengvi lyg pūkas, kai dėl jų sprendimo pasitarsite su šeimos nariu.

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Dažniau pagalvoti apie savo sveikatą ir gyvenimo būdą skatins jus Saulė Avino ženkle. Ji nesupras jokių skrupulų ar gilinimosi į įvairiausiais smulkmenas. Jei nuspręsite kažką daryti – darykite nedelsiant. O toms mintims, kurias rezgate apie savo vaikus ar norėdami ką nors sukurti, rasite jas palaikančios informacijos.

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Saulė Avino ženkle pakvies jus visais įmanomais būdais išreikšti savo kūrybiškumą ir skatins jus kuo daugiau laiko leisti su vaikais. Norintiems pagerinti savo santykius su atžalomis ar pagyvinti romantiškus santykius, bet koks pasyvumas būtų tikra nuodėmė. Savaitgalį pavyks susitarti su šeimos nariais dėl pirkinių namams.

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Kol Saulė viešės ugnies ženkle, jums kils pagundų pasislėpti savo namuose ir jų reikšmę jums iškelti aukščiau už visas kitas. Jei turite sumanymų savo jaukaus lizdelio atžvilgiu, ilgai nedvejokite. Savaitgalį jūsų nuomonė bus išgirsta tų, su kurias susitiksite, kurie gyvena netoliese ar su kurias jus sieja giminystės ryšiai.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Saulei viešint Avino ženkle daug bendrausite ir daug judėsite nuo taško a iki taško b ir t.t. Tai taps jūsų pagrindine išraiškos priemone, todėl nedvejodami leiskitės į pažinčių ir susitikimų laikotarpį. Savaitgalį nežinia iš kur trauksite informaciją, bet gerai žinosite, ką, kam ir kaip pasakyti, kad įtikintumėte dėl savo vertybių ar poreikių.

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Saulė savaitgalį jau bus perėjus iš jūsų ženklo į gretimą. Tai jums bus akstinas iš naujo įvertinti save ir sulaukti įvertinimo iš aplinkinių. Dažniau nei bet kada spręsite asmeninius kryžiažodžius. Įsitikinkite, ar pinigams uždirbti naudojate savo gabumus. Draugų patarimai savaitgalį padės pasiekti jums reikalingą adresatą.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?